bugün

yakında başlayacak olan survivor adlı tv programında nihat doğan ın yapmasını sergilemesini beklediğimiz davranışlar, kurmasını beklediğimiz cümleler bütünüdür.

- bakın, bakın; ben bu yarışmanın çok üzerinde birisiyim. benim sevgim ülkemin arş-ı alasında geziyor. sizler kim oluyorsunuz da, sizler evet kim oluyorsunuz da, beni kendinize rakip görüyorsunuz? benim milletimin yüceliği, asil ruhumda parlıyor, memleketimin ışığıyla aydınlanıyorum bu adada.

- bir nihat doğan olabilmek, ya da onu geçtim, nihat doğan ı anlayabilmek, kalp gözü kapalı bu insanların erişebileceği bir seviye değildir. onların haddine mi beni bu adadan göndermek?

- ben buraya üç beş çapulcuyla yarışmaya gelmedim. benim buraya gelmem ile verdiğim mesajı ancak hidayete ermiş, dünyayı aşabilmiş kişiler anlayabilir. ben burada felsemi halkım görsün, tanısın ve bir delikanlı ile kaypakların farkını seçebilsin diye bulunuyorum.

vs...
ratingleri tavan yapması.
bu saatten sonra galatasaray'da mustafa sarp'dan beklenenler ile bir farkı yoktur.
"survivor'a katıldım galiba olay adada geçiyor." diyebilir.
adada temel bölünmeler açıp, derin koalisyonlar kurabilir. ada şartlarında nihat doğanın ortaya çıkacağına inanıyorum tüm yönleriyle, sırf nihat doğan için bile izlenir survivor.

ilk sözü olabilir:
anladığıma göre iki ada var bu yarışmada. allah öbür adalara yardım etsin. devlet bu adaları görmeli.
iguana yakalayıp elleriyle beslemesi. *
(bkz: felsefe)
kesinlikle elenmesidir. nitekim kendilerini izlemekten zevk duyacak bir insan tanımamaktayız.
finale kalıp bilerek birinciliği bir gönüllüye vermek.
(_________________________________)

insan bir şey yazamıyor düşünün.