bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  Tanım olarak kendini bir nevi subcomandante marcos sanan, biz de sanaldaki özgürlüklerin yılmaz savunucularıyız ayağına yatan aslen pasif, durağan sanal aktivistleridir bu arkadaşlar. ÖZellikle sürü psikolojisiyle hareket ederler ki açmak gerekirse "Hepimiz ebeyiz hepimiz anızız" ayağına tüm görüşlere, ideolojilere hoşgörüyle yaklaşıyorum herkesin hakkını savunuyorum benim için yegane değer özgürlüklerdir düsturunu benimsemişcesine, içten içe tırsak korkak şovenist bünyelerdir.. Birileri başörtülüleri eleştirmeye mi kalktı, hooooop başlık altına nicklerini veriyorlar sanki yağmur altındaki bir avuç hürriyet sevdalısı anarşiste son köprüyü geçip kol açmak, kanat germek için gelen puslu yandaş havaları var.. LAfa gelse mangal'da kül bırakmayacak komiser cemil ne ki, castro'nun mına koyacak adamlar bunlar.. Gomünist kelimesi geçer bunlar hemen "bizde gomüniztiz" ayağına yatarlar.. He bir kere bile teröre maruz kalmış sivil halkız dediklerini duymadım ben, bu ibneler uğur kaymaz olurlar, ramazan yüce olurlar ama bombalı saldırıda hayatını kaybeden atilla eraslan olmaz. eda okyay, ufuk yücedeniz olmaz bu ibnetorlar. Bu isimler kim diye sormayın, onları gizli bkz adı altında bile dile getirme gereği duymadım merak dışında en ufak bir empati uğraşınız olmayacak çünkü, alt paragrafa geçince saydığım isimleri bile unutacaksınız, bakın unuttunuz işte.

  gel 301 kaldırılsın diye eylem yapıyoruz, taksim'e iniyoruz desen "yeeeah valla gelirdim de işte ders iş güç falan biliyor musun ya ben şey ya.. işte şey..." diye bin dereden su getirirler bir kere de arındıklarını görmedim ben bu şovenist yavşakların. Var çok var, hepimiz yalakayız hepimiz götünü yaydığı yerde ahkam kesen zavallı sanal bağımlılarıyız demek istiyorum... onlar kendilerini biliyor, bu sözlüğü okuduklarından ve yazdıklarından eminim çünkü ben.
  -2 ... cehennemi kundaklayan
 2. .
  not alın, örnek veriyorum. BAşlığımız sözlükte varolan pkk sempatizanları olsun;

  Entry: insan haklarını savunmaksa ben de dahilim.

  (bkz: cehennemi kundaklayan)

  basit, demogojinin dibine vurulan bu basit argümanla nasıl bir hakkaniyet gözettikleri meçhul.. Hani birileri bi bok yiyecek bende yandaş olayım.. Başka işin mi yok davar, git nasıl daha iyi insan olurumun muhasebesini yap, sudoku çöz, şiir yaz... Sana mı kaldı sanalda aktivist olmak, sana mı kaldı sokakların adaleti ferman padişahınsa klavye mi senin, nedir bilelim hele derdini..

  Bunlar hemen öbek öbek dahil olurlar başlık altına... Sırayla rumuzlarını giriverirler.. Oh bugün bir insan haklarının yılmaz bekçiliğini daha yaptık, inan olsun yatağımda huzur içinde uyuyorum tarzı bir rahatlama falan mı yaşıyorlar acep, ucuzluklarla yaşıyorum dırınırı dırınırı dırınırı dım dım dım. dırınırı nım nım dırınırı nım nım nımm...
  ... cehennemi kundaklayan