bugün

evet arkadaşlar suriyelilerin bayrağımızı yakıp elçiliğimizi basması.(bkz: http://www.internethaber....yragini-yakti-383685h.htm)
tepkimi koyasım var, hepsini sikesim var.
ardından bu aptallığı yapan insanlar adına hükümetleri özür dilemiştir. "biz de onları yakalım" tribine girmeye gerek yok.
kalanıda götlerine sokarak bizi yeterince protesto edebilirler.
ben kabul ederim yani.
düne kadar beşar esad'a " beşar kardeşim " diyen bir başbakanımız vardı. bugün ise abd nin altına yatıp komşumuza diş biliyoruz. peki sen olsan ne yapardın ?
büyük bir ayıptır yaptıkları.
alçakça bir davranıştır. ama onlara gelesiye kadar kendi topraklarımızda bu vatanın bayrağını ulu orta yakanlar var. onun için yakından uzağa doğru hareket edilmelidir.
recep tayyip erdoğan'ın sıfır sorun politikasının, çözümsüzlük çözüm değildir politikasının bir nevi yansıması.
eceli gelen itin yapabileceği bir davranıştır.
saçmalıktır.belki ben esad ı destekliyorum ve türküm e benim de bayrağımı yakıyorsunuz salaklar.
bir millete yapılabilecek en büyük şerefsizliklerden biridir. dün davutoğlu görüştü suriye'lilerde. "gerekli emniyet önlemlerini alın, alamıyorsanız biz alırız" demiş.
türk bayrağımızı ne ya?
suriyeliler derken sanırım, suriye yi yöneten % 15 lik kitleden bahsediyoruz. ne kadar ilginç bir ülkeyi yüzde 15 lik bir çoğunluk yönetiyor. yani türkiye yi kürtlerin yönettiğini düşünün.

burada bende esat yönetiminin gitmesinden yanayım lakin sırf amerika istedi veya türkiye istediği için gitmemeli. keşke esat yönetimi kendileri bıraksalar bütün görevlerini. yoksa kaddafi gibi bir sonla karşılaşabilirler.