bugün

ösym'nin sorgusuz sualsiz suriyelilere üniversite hakkı tanıması,
sağlık sisteminde halktan kesilen %70 katkı payı ile suriyelilere bedava sağlık hizmeti sunulan ülkede,
aşağıda gördüğümüz kimlik bilgileri ile yapılan işleme şaşırmak mümkün değildir.

http://goo.gl/vwLzel
http://goo.gl/W6e3rb
99 ile başlayan tc kimlik numaraları yabancılara verilen geçici kimlik numaraları olduğundan bu kişiler türk vatandaşı değildir, dolayısıyla oy da kullanamayacaklardır.

dolayısıyla en azından bu fotoğrafta gösterilen örnek için geçerli olmayan durumdur.

akp'li falan değilim.
(bkz: seçsis ile oy çalarak iktidar olmak)
Oy dilenciliği yapmaktır. Suriyelilere bir takım ayrıcalıklar tanınarak dilenmekten başka bir şey değildir.
ak partinin iktidardaki yerini korumak için oynadığı oyunlardan sadece biridir. yıllar önce gerçekleşen yerel seçimlerden önce de pek çok il de ilçeleri bölerek yeni ilçeler çıkarmışlardı belediyeleri alıp millet vekili sayılarını artırabilmek için.
yalan değildir bizzat gördüğüm hadisedir. Bir milyona yakın suriyelinin türkiyede olduğu düşünülürse seçimde büyük avantaj kazanacak tayyip reis.
yavşaklıktır. gitsinler arabistan vatandaşı olsunlar.
Kendine oy çıkarmak için ülkenin haysiyetini düşürmekten başka birşey değil biz kendimize yettik suriyeliler kaldı.
bugün itibariyle cb tarafından duyurulmuştur. gelsin oylar gitsin makarnalar.
vatandaslik alanlar 2019 da oy kullanacak ve arap kardesleri tayyip in partisinin tekrar iktidar olmasini saglayacaktir. bunlar hep dusunulmus planlar. yavas yavas turkluk kimligi yok edilecek onun yerine islamci kimligi yaratilacaktir.
Çatışmadan kaçıp vatanını kaderine terk eden bir millete, tarihini savaşarak kanla yazan bir milletin vatandaşlığı verilmez.
Hepsi seçim vaatleri. Gerisi hikaye.
(bkz: suriyelilere vatandaşlık vermek vatana ihanettir)
hani böyle bazı anlar vardır, insan sinirden kendini sikicek hale gelir cinayet işleyebilecek noktadadır, işte bunu her duyduğumda ben de o noktaya geliyorum elim ayağım titriyor. bu sözde mağdur orospu çocuklarının ülkede bulaşmadığı pislik yok.

tepemizdeki de başkan olmak için bunlara vatandaşlık veriyor koyunlarını da allah din iman müslüman kardeşlerimiz diye uyuyutor. soruyorum size siz vatandaşken bu zata 200 metre yaklaşamıyorsunuz sizce bu suriyelilerden o arkadaşın zarar görme ihtimalei var mı;?