bugün

aktrollun serzenisi. biran once kendi ulkelerine donsunler. kac tane internette anket okudum. en az yuzde 85i vatandaslik verilmesine karsi. ulan alacaksan birazcik az al. 3 milyon tane alarak derdin ne? herbirinde 3-4 tane cocuk. benim turk halkim artik cocuk yapmiyor. suc oranlari her sehirde artti. yarin birgun siyasallasmayacaklari ne malum. kendi ulkemizde turist konumuna dustuk.
gondersen nereye geri geliyo aq, bak bakalim o sinira askeri diktin mi nereye donuyorlar.

defolup gitsinler, ulan en yuzsuz insan bile geri donerdi simdi suriyeye. arsiz kekolar.
birak kardesim. nasil evladi olmus. hepsinde 3-4 tane cocuk. hepsi de dalyan gibi insanlar. cok kolay savasabilirler. ver ellerine silahlarini. bunlar zamaninda pkk ya cok destek verdi. hatay ve cevresini halen haritalarinda gosteriyorlar. kurtlerle ugrasamiyorken ikinci azinlik sorunu baslatacagiz. 20 yil sonra bu ulkedeki ben sen kavgasi bitmeyecek. zengin avrupa ve arap ulkeleri almazken biz niye superman moduna giriyoruz?

suriyede guvenli bolge olusturulsun orada kalsinlar. guvenli bolgenin turkiye olmamasi lazim. ayrica akp bunlara vatandaslik vererek 2019 secimlerini garantilemek istiyor. en az 1 milyon 700 bin secmen gelecekmis. yaziklar olsun.