bugün

diyen evine alsın baksın amına kodumun tinercilerine.
Kardeştir ama sen daha şehir yüzü görmemiş adamı istanbul, izmir, Ankara gibi şehirlere koyarsan sapık bir kardeşin olur sadece. Halen daha ciddi bir adım yok onlarla ilgili. Saldım çayıra mevlam kayıra politikası nedeniyle önümüzdeki 20 yıl çok sancılı geçecek. Kimse gideceklerini düşünmesin artık. Geride hiç bir şeyleri kalmadı artık. Esad ne var ne yoksa hepsini bombaladı geri dönemesinler diye. Kısacası hem onları adam etmek için yardım edin hemde kendinize, çoluğunuza çocuğunuza mukayet olun artık...
sen kim köpek bunlara kardeş diyosun.
(bkz: suriyelilerin iyice azıtması)
valla arkadaşlar bu konuya art niyetli yaklaşanlar olduğu gibi gerçekten de suriyelilerden rahatsızlık duymakta haklı olanlar da var. en basitinden suriyeli'lerin olduğu yerlerde insanlar hanımlarıyla, sevgilileriyle, bacılarıyla sokağa çıkamıyorlar. çünkü, ciddi anlamda gözle tacize maruz kalıyorlar. yani, her an kadınlara saldıracak şekilde mahalle başlarını tutuyorlar. zaten çoğu da işsiz güçsüz takımı. gündüz mahallenin büyükleri olmadığı zaman mekan da bunlara kalıyor. ciddi anlamda bu türkiye'nin son yıllarda en büyük problemi haline gelecek.
Kardeş değil düşmandır bunlar da k*rtler gibi mitozla bölünerek geleceğin katil, hırsız, tecavüzcüsünü oluşturmaktadır.
Kahrolsun halkların kardeşliği, yaşasın türk ırkı!
Anadan mı babadan mı bunu da açıklasaydınız kelebekler.
canlarımız suriye'li halk için söylenen söz.
Ya herşey iyi güzel de zile basıp kaçıyo ibneler.
al o zaman evinde besle aq.

arap götü yalama sevdanız ülkeyi ne hale getirdi.
misafirliklerini bildikleri sürece sorun yok. devlet ve millet olarak türkiye elinden geleni yapmıştır. umarız onlarda nankörlük etmezler.
(bkz: sebebi neydi ki)
her turk'un suriyelilere kucak acarken soylemesi gereken cumle.

soylemeyen fasistler defolsun gitsin.
her müslüman kardeştir zaten. ama eli silah tutan adamların vatanlarini bırakıp gitmesi doğru değil.
görsel
saflık yapıp durmayın artık ey önüne geleni seviciler. bi silkinin. medeni, modern, gelişmiş ve barışçıl milletleri sevin bu arkadan bıçaklayan hain vahşi çöl bedevilerini değil.
Kardeşlerinizi evlerinize alıp misafir etmeye ne dersiniz? Öyle kuru kuru kardeşlik olmaz.
1915 te onlar neden Türkiyede ise bizde o yüzden oradayız.

görsel
"kardeşin seni s**meye başladığında, kardeş kardeşi s**ermi dersin. gerçi farketmez sizin gibiler analarını o**pu yapıp süriyeleri kardeş ilan ediyorsanız bunda da sakınca görmezsiniz" dediğim savunmadır.
(bkz: kardeş katli)
hiç hissetmediğim, hatta nefret ettiğim kardeşliktir.
katılmadıgım bır gorus, neyın kardeslıgı büzük kardeslıgı fılan mı bu.
Din kardeşlerimiz.
Yav arkadaş sikerim böyle işi.
Her gün yeni kardeş çıkarıyorsunuz.
Kabul etmiyorum ben bu kardeşleri.
Düşmanımız değildir kardeşimiz de değildir.
bütün insanlık kardeşimizdir.
he aynı durum bizim başımıza gelseydi onlar bu kadar sıcak kanlı ve sahiplenici olur muydu bize karşı muamma.