bugün

yakında anadolu araplarındır demenin habercisi olan söz.
Türkiye'nin bileşenide dikkat et gerçek vatandaş bu bileşiklerle tepkimeye girmesin.
Ulan senin bakanın bile bu sözü söylüyorsa yarın öbür gün Avrupalı Amerikalı demez mi, hiç bir mülteci kabul etmiyorum diye. demezler mi siz bu toprakları işgal ettiniz çıkın gidin diye. salak salak açıklamalarla uluslararası Arenada ülkenin elini zayıflatıyorsunuz başka bir şey değil. Bakın ben muhalif birisi değilim aksine bu adamlara sempati duyardım bu döneme kadar. Ancak çok rehavete kapıldılar. saçmalamaya başladılar. ırkçılık yapmıyorum yanlış anlaşılmasın tüm insanlığı severim. Ancak bakın Türkiye'ye gelen suriyelilerin sadece yüzde 3'ü üniversite mezunu. Avrupa'da ise bu oran yüzde 96 bunu biliyor muydunuz? çok büyük oyun var niteliksiz insanları ülkemize doldurup işsizliği, kişi başına düşen milli geliri düşürüp ülkeyi geri götürüyorlar. yeter artık bakan bey! gözünüzü açın, farkına varın.
24 takım oluşturup futbol ligi kurmuşlar.

şimdi bu arkadaşlar futbol oynayıp sağlıklı bir hayat sürerken suriyede esada karşı savaşan, 2000 tır silah gönderdiğimiz, dehalar kim ?

bunlar etliye sütlüye karışmayan isviçre vatandaşı mı ?
kısaca onlar kalıcı diyorlar, zaten gideceğine inanan o kadar saf ve temiz beyinler var ki, hani böyle hava gibi ak git, sıfır sürtünme.
yakın gelecekte suriyelileri vatandaş yapacAKLArının göstergesi.
10 sene sonra onlarda toprak isteyecektir.

kaç milyar yıllık dünya yaşamında rte dönemine denk geldik. bahtsızlık başka şey değil.
Koruyamadığınız yer eviniz olamaz . 1100lere gitsek gaza ve cihad için aldık buraları islamiyeti yaymak için aq zincirleme gibi gidiyor bunlar orata bişey atıyosanız o dönemin şartlarınıda ele alın.
sorun yok. nasil olsa ele geciriyorlar. sinir kontrolu yapilmadigi icin tum suriyeliler turkiyeye goc ediyor zaten.
şam ehli yeni yeni geldiği suriye topraklarına dönsün bence.
Suriyelilerin vatanı Suriyedir, nokta.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar