bugün

görsel
türkiye’deki suriyeli mülteciler diye paylaşmış nankörlüğün resmini çizmiş. 5 milyon suriyeliye ev sahipliği yapıyor bu ülke, 5 milyon.
ve ayrıca çizime beş çocuk daha eklenmeli. hiçbir yerde görmedim tek çocuklu suriyeliyi..
Madem öyle siktirin gidin.
ellerine çuval dolusu para çizmeyi unutmuşlar. devletin kendi vatandaşına etmediği yardımı alıyorlar.
amerika'da yaşayan tuzu kurunun çizimidir.
onu çizen tatlı su avrupalısı gelsin iki gün zeytinburnu'nda taksim'de gezsin. 3. tecavüzden sonra belki fikri değişir.

bakınız adana'ya hiç yollamadım bile kendisini, öyle de insaflıyım.

edit: adam muhtemelen avrupa'ya yerleşmiş tuzu kuru bir suri. o yüzden avrupalı dedim.
Haklıdır, zira Suriyelileri savaştan koruyoruz ayağına Türkiye'ye soktuğumuz neredeyse tüm Suriyeliler şimdi sokakta dilencilik ya da kağıt toplama işi yapıyor. Plansız programsız bir biçimde ülkenin içine sokulan suriyelilerin ileride biz de bu ülkenin vatandaşıyız biz de kendi dilimizi öğrenmek istiyoruz, azınlık muamelesi görmem istemiyoruz, eşit şartlarda yaşamak istiyoruz diyecektir. Suriyeliler geçmişin almanyadaki Türkleridir. Kimse tarafından sevilmeyen, yere tüküren kaba ve istenmeyen. Zaten hukuk adalet liyakat gibi değerleri olmayan, bu nedenle de kendi zenginliğimiz kemarda dursun sadece topladığımız vergiyle bile ülkeye çok fazla değer kazandırabilecekken birilerinin cebini doldurması sebebiyle bulunduğumuz yer şurada dursun gün geçtikçe geriye giden bir Türkiye'de Suriyeliler bizi bir 5-10 yıl daha geriye çekmekle birlikte zaten Suriye'nin de varoş eğitimsiz olan halkının sokaklarda suça meyilli olarak yetişecek çocukları bir 10 yıl sonra daha fazla dert olacaktır. Yani Türkiye iyilik yapayım derken kendi milletine ve gelen Suriyelilere kötülük yapmaktadır.
keşke ölseniz temennim bu yönde.
Orospu cocuguna orospu cocugu demek anlamsizdir.

Bunlara en iyi cevap, kendi yaptıklarıyla cevap vermektir.

Ayni ve daha iyi karikaturlerle ingilizce hazırlayarak cevap verilebilir.

Boyle kansiz orospu cocuklarini ciddiye almamak gerekir. Bak yine orospu cocugu dedim istemsizce...
Türk Bayrağı'nın sevdalıları bu piçin sandığı kadar rahat değildir.
Ulan hain hem kaçıp geliyorsun götünü yaya yaya rahat ediyorsun. Ondan sonra kudurup azıyorsun. Elbet sana da bir gem takan olur.
kansız oruspu çocukları.
öso destekçileri düşünsün.

kim dedi esadı devirmek için cihatçı yavşaklara yardım edin, bir ülkenin amına koyun.
esad ayakta kalsaydı ülkesindeki teröristleri temizlemek için kendisine yardım edilseydi şu anda hiçbir suriyeli vatanından çıkmış olmazdı.

bayrağa hakarete de tahammülümüz yok. trabzondaki dahil.
sözü geçen suriyeli derhal sınır dışı edilmeli.
Ee siktirsin gitsin o zaman. Bir de herife ülke mi beğendireceğiz.
Yalnız dikkat ederseniz arap erkeği en önde kaçıyor.
Tanım: arapların soysuz köpek olduklarını gösteren görsel.
Birader isyan falan çıkaralım vallahi kimse çıkmıyor ha, ben çıksam tek kalacağım diye yapmıyorum.
iki tarafı da savunmuyorum ama gelen tepkilere bir hayli anlam veremediğim durum. Suriyeliler geldiği günden beri suriyelilere nefret kusup, milleti onlara karşı kışkırtmak için her türlü gündem konusu yaparken suriyelinin, türklerin suriyelilere karşı tutumunu karikatürize ederken vay efendim nankör herifler yediği kaba pisliyorlar gibi söylemleri haksız buluyorum.

Ülke olarak yardım etmiş olabilirsin ama araştır bakalım ab türkiye'ye suriyeli mülteciler için kaç m $ yardımda bulunmuş. Arap kültürüyle siyaset yuruteceksen tabii ki suriyeliler sana gelecek! Müslümanım diyorsun, ortadoğu zihniyetini taşıyorsunuz, iş suriyeliye gelince neden tr ye geliyorlar diyorsun. He canım.

Son olarak ülkede ülkede ne arapları ne kültürlerini istemiyorum.
görsel
gerçekte olan