bugün

Sinir olduğum bir konu. Az önce 15 yaşında bir kız geldi yanında ablaları ile. Ablası ağlamaklı . Sorduk " neden hüzünlüsün ? " diye. " kardeşim daha 15 yaşında istanbul'a gelin gidecek , ona üzülüyorum " dedi. 15 yaşındaki kıza baktım , onunda gözleri dolu dolu.
Diğer ablaya döndüm , dedim ki " 12 yaşında bile evlendirilen kızlar gördüm , gelinmiş onlar , neden böyle bende çok üzülüyorum sizler için " dedim. " neden böyle olmak zorunda ?" Dedim. Bizde böyle dedi yapabileceğimiz hiç bir şey yok dedi.
Devlet bu konuyla ilgilensin , yalvarıyorum. Madem türkiye ' de yaşıyorlar , türkler gibi yaşasınlar.kanunlar çıkarılmalı.
Çok büyük bir dram bu. Her gördüğümde içim parçalanıyor bu kızlar için. Lütfen bir şeyler yapılsın. Çocuk onlar daha çocuk. 35 kilo kız çocuklarını evlendiriyorlar her gün. Dul kalırlarsa kuma gidiyorlar.

14 yaşındaki kardeşi de istanbul ' a gelin gitmişti bu kızın. Bununla ilgilensin artık hükümet.
Sözlükte 15 yaşındaki kız hakkında, yani yasal olarak cocuk olan kız hakkında daha gecen terbiyesizce entrylere göz yumman yqzarlar ve modlar ama aynı şerefsiz modlar benim bir ırkcı yazara hakaret bile sayılmayacak laflarıma ceza verdi. Neden sorunca :"eme sen küfrettin" diyor. Ulan amk pedofillere bir şey demiyonuz ama igrencler sizi.
Yani bırakın suriyeliler sizde onlardan aşağı kalır tarafınız pek yok.
9 yaşında çocukla evlenenlerin dinine mensup kız olmasından dolayı normal olan durumdur.
gözlemlenebilir bir durum, 16 yaşına girer girmez evlendiriliyor bu çocuklar, elbette imam nikahı ile, bu iğrençliği onaylayabilecek dinden başka kaynak mı var.
din ile alakası yoktur insanlık ile alakalıdır.
Adetleri öyledir. Ayrıca arap ırkı erken olgunlaşır. iyi de yapıyorlar. Bizimkileri evlendirmiyorlar da ne oluyor? Kızlık zarı dikim merkezleri köşe oluyor. Konuşturmayın şimdi beni.
ilk önce Başka ülkede Kız çocuğuna sahip çıkması için kocaya vermek yani Türkiye'de tecavüzcülerden kurtarmak.

ikinci sebep ise Sapık ruhlu, Mezhepçi Işid zihniyetinden kaynaklı durumdur.

izmir'de ne çocuklar gördüm hamile.