bugün

Bu kardeşlerimiz savaş magdurudur. Bunun içinde farklı haklar vermemiz lazım. Türkiye de herkesin keyfi yerinde bunlar ne yer ne içer kimsenin umurunda degil, dışlamayalım ve üzmeyelim.
Başlık sahibi kesinlikle ve kesinlikle daşşak geçmek için açmıştır bu başlığı. Bakınız ilk espiri: türkiye'de herkesin keyfi yerinde. durun bitti sanmayın gülücüklerinizi ikinci espiriye de ayırın: bunlar ne yer ne içer.....
Ciddi olamaz bu kadar gerizekalı olamaz çünkü aksi takdirde kendi kendine yaşayabilecek oksijeni bile kullanmayı beceremez.
zengin suriyelerde kardeşimiz olsun ama. neden sadece fakir suriyeler kardeşimiz oluyor.
bedava toki verecez dendi en son. yakında "suriyeli kardeşlerimiz çok abaza kaldılar gurbet elde. herkes haftada 1 posta got verecek yardım amaçlı." denecek diye korkuyorum.
Başlığı açan kişinin zeka seviyesini önceki entrylerinden yola çıkarak hemen anlayabilir. Bu yazısıda benzer gene. Zihinsel engelli kişileri hor görmeyelim bu bir kamu spotudur. Hayal dünyasında kim bilir neler kurgulamış suriyelilerle ilgili.
daha ne yapalım canım çok üzüldüysen domal bide bir yardım etmediğimiz o kaldı şayet.
mesela amerikan green card olabilir, haklarıdır alsınlar tepe tepe kullansınlar, kullandırılsınlar.
Yeni hak vermeye gerek yok seni vermek yeterli olur bence.
benim suriyeli kardeşim yok.
biz arkadaşlarla toplandık, karar aldık...

anneniz hanımefendiyi de, suriyeli araplara sunacaklarınız listesine aldık.. oy birliği ile..

tabi siz de uygun görürseniz..

kararımız karardır ama yine de bi soralım dedik..

ne de olsa memlekette demokrasi var, dimi ?
Ne hakki lan adamlar senden benden guzek yaşıyor.
Bizim sokak hele nerdeyse hep arapça tabela.

Bu ülkede yasayacaklarsa onlar bizim dilimizi ogrenmeliler o kadar!
arkadaş da suriyeli galiba.
Çok doğru istek.
Suriyeli kardeşlerimizin bir oyu üç oy sayılsın.
Artık parka sıçmamaları için tuvalet verilebilir.
türkiye de herkesin keyfi yerinde mi dedi o ?
Onlara zaten biz her türlü hakkı verdik.Bundan sonra verebilecegimiz bir hak varsa o da evlerimizden cıkıp onları evimize yerleştirmemiz sonra da gidip cadırlarda kalmamızdır.
avrupaya yollayarak hak verebiliriz. oradaki butun zenginliklerden yararlansinlar.
Yazmayın şu orospu çocuklarının başlıklarına kardeşim yazmayın. Neden uplayıp duruyorsunuz anlamıyorumki ? Lan adamın sikinde değil bu durum ve sizlerin yaZdıkları anlamıyormusunuz hala. Herifin başlığını mal gibi ilk beşte gezdiriyorsunuz güzel kardeşim yazmayın !
avrupa kaynaklı zorunlu bir göç olsaydı bir çok yazar insan hakları bildirgesi oluştururdu. söz konusu orta doğunun müslüman bir ülkesi olunca durum değişiyor tabi.
Ilk başta vatandaşlık verilmeli,ardından daireler ve arabalar verilip ayda maaş bağlanmalı en az 5000 lira çünkü bu kardeşlerimiz savaş mağduru olduğu için bunları karşılamak her türk vatandaşın görevidir.

Aksini düşünen veya iddaa eden s.ktrsin gitsin.

Biz kardeşlerimize sahip çıkmaya devam edeceğiz.
" biz önden verelim, sen de arkadan verirsin " dedirtti.