bugün

gördükçe bir garip olduğum ödlekliklerden biri...

ben bu devlete kızıyorum amk. askeri darbelerle, polis dayağı, işkencesi, bilmem nesiyle bu milleti "höt desen al san göt" diyecek hale getirdi.

şimdi hoşandıkları tek şey var: videoda kimin kimi nasıl siktiğini seyretmek!

helal olsun lan. "insan" denen şeyi böyle bir böcek hale getirmek, harbiden büyük beceri!
(bkz: yavaş yerler yaş)
Türkiye'nin , yeteri kadar tavır koyamamasından kaynaklanan durumdur .
füzeyi oyuncak zanneden insan sıçmığıdır. bir ülkenin bir ülkeye savaş açma kararı alması dünyanın en zor ve en çok düşünülerek alınan kararlarındandır. bugün ırak ı su topu gibi oynar dediğimiz amerika bile ıraktan çekilme planları yapmaktadır.
Ankara'nın isterse Suriye'yi haritadan silebileceği kadar gerçek değildir. Türk Ordusu küçümsenemeyecek bir güce sahiptir, yeter ki doğru stratejilerle hareket etsin.
önce malatya'yı geçmesi lazımdır,
malum füze kalkanı istanbul'a hedef olarak giden bütün füzeleri imha edecektir.
önce malatya..
O KADAR uzun boylu değil, suriye zaten şu anda iç kanama geçiriyor, kimse bir şey yapmasa bile kendi kanında boğulacak. suriye orta doğudaki en zayıf halkalardan biri zaten, türkiyeyle baş edemez ama akıl almayan şey iki kardeş ülkenin amerika ve israil gibi ülkelerin tamda istediği şekilde tıpış tıpış savaşa doğru gitmesi. adamlar harbiden satranç oynar gibi dünyayı yönete biliyorlar, istedikleri ülkeleri menfaatleri doğrultusunda, istedikleri zaman savaştıra biliyorlar.
neler duyuyor neler okuyorum. kimi döveriz kimi yeneriz yahu? kimle neden savaşırız? körfeze girmedik asker izin vermedi.ırak'a girmedik asker ve muhalefet izin vermedi. faka tşimdi ikisi de yok.siz bari akıllı olun.zihninizi açın.savaşmak için sebep yok
bütün dünyanın kıl kaptığı bir ülke; suriye, türk uçağını düşürecek(not: evet düşürmüştür doğru lakin türk uçağının orda ne işi var?) üstelik daha yeni israil bizim hava sahamızı ihlal ediyor diye ağlarken. o zaman uçak savar yoktu da yeni mi kuruldu? anten mi bu?
akıllanın ey sözlük ahalisi