bugün

Halep hayvanat bahçesinden, bursa hayvanat bahçesine getirilen, iç savaş mağduru hayvanlardır.
http://mobil.olay.com.tr/...ursa-ya-getirildi/117765/

Şüphesiz ki suriyeli insan mültecilerden daha değerli, daha kıymetli ve zararsizlardir.

Hoşgeldiniz bebeklerim.
Çoğu öyle değilmi zaten.
şimdi böyle heyvan oğlu heyvanları görünce allah sizide mülteci yapsında görün ebenizinkini diyesim geliyor. sonra düşünüyorum ulan arada bizde kaynıycaz öyle olursa diyorum beddua etmekten vaz geçiyorum.

suriyelilerin tepelerine varil bombaları yağdığı için kaçtı deyip her türlü hakareti yapanların cesaretini Bodrum depreminde izlemesek yiycez amk.
florya, avcılar, büyükçekmece sahillerinde her hafta sonu görebileceğiniz yaratıklarıdr. hayvan bile pisliğini kapatıyor, düzene uyuyor o sebeple bunlar hayvan bile değil!
Bodrum depremi gibi doğal bir afetin oluşmasıyla o bölgeyi terk edip daha güvenli bir bölgeye (kendi ülkesinin sınırları içinde, yunanistana kaçmıyorlar) giden halkı, suriyede'' iç savaş var'' diyerek kendi vatanlarını tabanları yağlayarak bırakıp gidenler ile bir tutanlar var. insan böyle bir karşılaştırmaya ne söylese az. Arkadaşa tavsiyem; orman yangınları sebebiyle bölgeyi terk eden yerel halk ile suriyelilerin yaptığını aynı kefeye koysun. Sonuçta aynı şey, değil mi..?

(bkz: hay senin gireceğin entry yi)
görsel
sağdaki sallanınca deniz geliyor diye kaçarken birbirlerini ezen binlere bir lafım yok ben olsam bende kaçarım lakin soldakine bir allah için bakın ya. Buradan ailesini kaçıran insanı neyle itham edebilirsiniz?

bana ilk linç taşını çocuklarımı orada bırakırım bana sıkıntı olmaz diyen babayiğit atsın amk.
inanılmaz sevimli hayvanlardır. Şu kaplanlara bak ya yerim.
Bi an için gerçek hayvanlardan bahsettiğini anlamadım. Keşke diğerleri geleceğine sadece bunlar gelseymiş.
Hayvanın Suriyelisi türkü olmaz. Aslan Aslandır Kaplan da Kaplan.

Afrikalı aslan bengalli Kaplan olmaz. Hükümet hayırlı bir işe imza atmış. Savaş bitince de bizde kalsınlar biz bakarız aslanlara.