bugün

kavgayı seven insanların komünistleri kullanarak stres atmasıdır.

kordonda sevgilisiyle gezen bir komünist bulunur.
olaylar akışına bırakılır.

-selamun aleyküm bilader.
*meraba ne vardı.
-ne olacak lan dövecen mi?
*yoo nerden çıktıki?
- ne biliyim kabadayı tavırlar falan. yanındaki kıza havamı atıyon lan .öt?
*ya ne alakası var?
-bak la hala konuşuyo.
bam, güm, cıs, tak, küte, pata, tak, falan...

hele o komünist kızın sevgilisini dayak yerken görürkenki ağlaması, çevreden bir tarafını yırtarak yardım istemesi, hüngür hüngür ağlaması, yalvarası gözlerle bakarak ne olur dövmeyin demesi yokmuuu insanı zevkten kudurtuyor tillahi.
insanları döverek, başka bir deyişle; insanlara şiddet uygulayarak beyinlerindeki düşüncelerinin değişmeyeceğini bir türlü anlayaman grup tarafından yapılan edim. aslında bu edimi gerçekleştiren insanların kendi düşünceleri olmadığından, karşı tarafı yadırgayarak onlara bu şekilde davranması durumudur.
sudan sebeplerle faşist dövmekten farklı olan eylemdir.
komünist olan bir kişinin alnında bir yazı olması ile mümkün olacak durum.

ha siz her dayak yiyeni ya da kordonda sevgilisi ile oturan her erkeği komünist sanıyosanız, dedenizin kim olduğunu araştırmanıza gerek yok.

Sokağa çıkın ve ilk sakakllıya dede demeniz yeterli. Belki de tüpçülükten emeklidir, kim bilebilir?
-lan bi baksana
+hı?
-ne bakıyosun lan öyle (çat, çotank!)
ah tabi, akil, fikir olmayan bunyede kaslar gelisiyor hayvan gibi. sonra da siddete gerekceler, ovgulerle saldirganlasan psikopatlar, psikopatlar her tarafimizda. sudan sebeplerle siddet yaratan yaratiklar, boguluyorlar sonra bir gun hikayenin sonunda. yazik.
-şşşh bi baksana
+efendim
-senin adın nuri mi?
+hayır değil?
-neden değil lan hı? (katır kütür)
(bkz: sudan sebeplerle fa$ist düzmek)
(bkz: dusunmeyen yazari entrysinden tanimak)
sudan sebeple adam dövmekten pek bir farkı yoktur. kafası bir şeye bozulmuş ve çatacak bir kişi arayan tipler, bir miktar terslendiklerinde olayı hemen kavgaya dönüştürmekte çok başarılılardır. *
kelimelerle konuşmayı beceremeyenlerin yumruklarla konuşmasıdır.