bugün

sadece türk televizyonlarında görebileceğiniz bir diziydi. ulan kuyumcu altından, ümit usta yemekten, kaya çilingiroğlu golften, ekşici nutelladan, balık sudan hiç bıkar mı ya?
Bu nasıl bir dizi adıdır ulan dedirtir.

atmosferden sıkılmış primatlar ismi verilse daha ilgi çekici olurmuş.

(bkz: atmosferden bıkmış primatlar)
yaz dönemi dizisi, yeniden yayında. sexy dizi.

not: televizyondan nefret ederim, durumumuz yok ondan izliyorum.
Amator tavırların tavan yaptıgı dizidir.
final bölümü ile yayında olan dizidir.
seyirciye ithaf edilmesi gereken dizi. hani seyirciyi televizyondan bıktırdık, aferin bize deseler, yerinde olur.

her şeyi geçtim de cahit berkay'ın ne işi var orda ya?
intihar etmek isteyen, kendileri kaşınan balıklardır.
bir ayrılık sahnesinin ancak bu kadar kötü çekilebileceğini gösteren dizi gibi garip bir şey.
yazan, yöneten, oynayan ve filmde emeği geçen herkese teessüflerimi iletiyorum...

+ yani...
- olmuyor
+ o zaman...
- bitti!
+ her şey bitti!
Allah belanızı versin lan dedirten star tv dizisi. *
oyuncular rollerinin hakkını sonuna kadar veriyor. sudan çıkmış balık gibi rol yapıyorlar. helal olsun.
ismi gülünç oln dizi. allah aşkına çok düşünmüşler mi dizinin adını? hakkında karar vermek için izlemeye bile gerek yok, gayet ön yargılı davranılabilir. bir diğeri için (bkz: krem)
ismini geçtim konusunu da hadi geçtim ama böyle iğrenç oyunculukları nasıl bir araya getirmişler şaşıyorum dediğim dizidir. yine burak sağyaşar biraz daha kabul edilebir bir halde ama yine de izlenecek gibi değil. iki ahmet kural izlesinler de oyuncu neymiş öğrensinler.
herkesin mutlaka ilk başta sudan çıkmış balıklar dediği saçma star dizisi. sudan düşmüş balıklar diyeni bile duydum gerçi .
geçen gün, izleyecek hiçbir şey bulamayıp izlediğim dizi. O başrol oyuncusu kızın hali nedir öyle yahu? bütün mimikler yapmacık, sürekli bir ağlamalar sümsük gibi.mantıksızlıkların diz boyu olmasından hiç bahsetmiyorum. kızın kardeşini iki kötü adam kıstırıyor, istanbul' da sokaktan geçen yok.
bir de kötü kızımız var ki sadece bacaktan oluşmuş.
burdan senaristlere sesleniyorum, beni bulun ; valla daha güzel yazarım, garanti veriyorum.
(bkz: sudan çıkmış balıklar)

(bkz: yaran yanlış okumalar)
o değilde adamın gözünde kızına yaptıklarına bakın. dizi bile olsa insan ürperiyor. allah kimsenin başına vermesin.
başroldeki kızın dudağındaki sümükvari ben'i gördüğüm anda midem bulandı kanalı değiştirdim sözlük. benlerden aşırı derecede midem bulanıyor. çocukluğumdan beri bu böyle. sadece bu kız açısından değil. benlerden gerçekten midem bulanıyor. çok saçma bir olay bu ben denilen hadise. öğğğk yine midem bulandı lan. insanlara çok garip geliyor ama gerçekten midem bulanıyor ben denilen mikro organizmalardan. birde zeytin çekirdeğinden. mesela benim oturduğum bir sabah kahvaltısında kimse ama kimse zeytin yiyemez. allahtan yanlız değilim. ayşe arman da bendenmiş. seni seviyorum ayşe arman.

not = yüzdeki benlerden midem bulanıyor. allahtan bende yok. birde et benleri iğrenç oluyor. ondanda yok vücudumda.

edit = zeytin çekirdeği yiyemez demişim lan. zeytin yiyemez olacaktı o.
Sıkrırı boktan ergenvari diziler grubundan.
ölmeye mahkum balıklardır.
(bkz: zengin oğlan fakir kız)
karakterlerin abartıldığı dizi.
bir babanın kızına karşı bu kadar sert olabileceğini sanmıyorum, hani olur ama bu kadar olmaz dedirtiyor.
dün boşluktan ilk defa izlediğim dizi. başroldeki kız sürekli ağlamaklı ve 5 yaşındaki bir çocuğun konuşma tarzına sahip.
esas kızın "tanıdık" olduğu dizidir. bıyıklar ve tek kaş düzeltilmiş ama olmamış pek.itici.yeteneksiz.
ama iyi bir kalbi olduğuna eminim.
klişeden bıkmış balıklar dizisi. iyi, güzel ama fakir kız, kötü kız kardeş, zengin yakışıklı çocuk. anlamadığım nokta, o çocuk madem o kadar zengin niye düzgün giyinemiyor, sorunun ne senin kardeşim.
aptal ev kadınlarını, ergenleri filan televizyon başına toplamayı başarmış dizidir. bir de o çocuğa yalaklanmıyorlar mı illet oluyorum. konu fix. yakışıklı erkek, tatil beldesinde yaşayan güzel kız, yalanlar dolanlar, ayrılık, yeniden karşılaşmalar filan, fragmanına denk geldiğiniz zaman bile diziyi izlemiş kadar oluyorsunuz. bıktırır.
ismi zorlama dizi.

sırf dikkat çekmek için böyle zorlama bir isim konulmuş diziye.

samimi değil.