bugün

beşinci boyut, sırlar dünyası gibi programları izleyerek sevgiliyle yiyişme durumudur.
(bkz: gençlik işte)
anne baba yanlarında olsa dahi fark etmez bu adamlar için.
bahane kalmamasi sonucu yaşanılabilecek durumdur.
o kanalları izlerken insanın günah işleme isteğinin gelmesi durumudur.yanında eğer sevgilin varsa işleğebileceğin en güzel günahta yiyişmek olur heralde.
her an ''sevişmek zinadır'' gibi laflar duyulup seksin içine edilebilecek durumdur.
kafa güzelken sırf dalga geçmek için izlerken aptal bir sahnede hasstir diyerek yakınlaşan gençlerin kendilerini yatakta bulmalarıyla vuku bulan hadise. *
-aşkım hadi bizim dizi başlıyor yiyişme vakti ehhe.
+hangisi başlıyor ki?
-tarçın ve arkadaşları.
+romantikliğine sıçayım senin kamil. yok daha neler. susam sokağını bekleseydik?!!
-oluuur.
+??? şukufe'nin içsesi:ne kadar mal bir sevgilim var.. anlamadım ki bu nasıl bir fantazi!! töbe töbee..
anal seks yapilmamasi gereginin kavrandigi durumdur. tabi yapilmasi veya yapilmamasi durumu tartısma konusudur. *
onu bunu bilmemde, bez bebek yada bücür cadı izlerken sevişmekten* yeğdir.
günahtır. (bkz: zap yapınız geçer)
(bkz: kalp gözü)
fantezi yaparken olaya manevi bir boyut eklemektir.
(bkz: yiyişmek) *
(bkz: stv izlemek)
en muhtemel hadiselerden biridir. hele belgesel esnasında..

okavango deltasında sırtlan avcısı * dişisine kur yapmaktadır. stv 'yi seyreden erkeğin hormon dengesi çoktan bozulmuştur. *
-ımm canım şimdi ben de sana kur yapsam sen de benim ensemden ısırır mısın ?
+ iih hihihi hihihih *
-hammmmmmmmmmmmmmm * *
reklam arasında denk gelen "ayşe tiyze pattisleri, yiyin gali" repliği geç boşalmaya neden olmakla beraber, iktidarsız bırakma ihtimali barındırır.

toplumsal uyarıyı felsefe edinenler derneği, ahleyar dümen.
hem ızleyip hem sevismeyi basarabileceklerse yurusunler efendım kım tutar onları, hangi kanal acık olursa olsun olayı gerceklestireceklerdir.
basılma sırasında mahsumuz ayagına yatmak için uygulanması muhtemel tak-tikdir.