bugün

coluk cocukla ugrasmamasi gereken yazar.
yapışkan yazar.

bulaşık lekesi kadar iğrençtir.

not: nickaltıma gelip saçmalayan dengesiz, lan hem nickaltıma şataşıyor diyorsun hem de benim yazdığım yazıya böğürüyorsun dengene tükürdüğüm.
bazı malları rahatsız eden güzide yazarlardan biri.

rahatsız olan mallara aslında terzi kendi söküğünü dikemez demek lazım sanırım.

tanıdık hayvan doktoru var yani.
fenerbahçe beşiktaş maçında çıldıran liseli ,89 dakkada penaltı olcaktıki velet sevinsin bu ergene sorsan maç yine fenerbahçenin hakkıydı der futbolun '' f '' anlamadı zaten tuttugu şikeli takımdan belli neyse yav yaşı 17 geçmicek kızancıklarla zaten fazla muhattap olmam soda iç iyi gelir

bu arada galatasraayla puan farkınız 7 oldu ergen kuş.

herşeyi geçtim bu liseli velet bunları yazarken nasıl utanmaz

(#12494466)
(#12665635)
(#13335441)
(#13437267)
(#13611438)
oha silinmiş yazarı. nicki hoşuma gidiyordu. üzüldüm.
(bkz: aaaaa)

bir elin parmağını geçmeyecek fenerlilerdendi, bazen antigs'liliği abartırdı ama yine de iyi bir yazardı.

(bkz: tüh)

edit: bunun neyini eksiliyorsun sivri zekalı.
(bkz: serkan is my girl)
serbest çağrışım.
Gerçek hayatta da sanalda da dört dörtlük insan ve yazar. iş arkadaşım diye demiyorum bunu. Sözlük biraz raydan çıkana kadar çok iyi entryler giriyordu; sonrasında birazcık öfkesine hakim olamamaya başladı.*
beni de çok yakışıklı bulurdu. silik yemiş üzüldüm. bir daha gelirsen haber et güzel kardeşim.
darısı sözlükte diğer saçmalayanların başına.

(bkz: asuregibisurat)
(bkz: catodelas)
(bkz: fatihintakendisi)
silik yazar.

bravo amk. eli, kalemi ne kadar düzgün adam varsa silin. doldurdunuz bütün ilkokul terk ergen, yobazları buraya.

gelirsen haber et.
Purosunu tüttürdüğü Karayip adalarındaki tatilinden dönerse geri gelecek yazar.*
güzel adamdır. beni hatırlıyorsa tabi.