bugün

Gizli gizli tek başına sıtarbaksa gider. Kendimden biliyorum.
nefret etmek değilde. kendini oraya ait hissetmemek. bazı insanlar çay bahçesi insanıdır. kırmızı desenli plastik çay tabakları, ekose desenli masa örtüleri, tepsiyi parmak uçlarında taşıyan garson. bunları görmek ister. olabilir yadırgamamak gerekir.
gerçekten samimiyetsiz insanların olduğu yerlerde durmak istemiyorum çoğu zaman.
(bkz: Ay götüm)
Kendi olan tiptir. Özenti değildir, kanıtlama ihtiyacı duymaz. Fotoğraf çekerken Starbucks bardağını elinde tutmazsa eksik hissetmez. Önünden geçerken içinden söver.
firma ile alıp veremediğim yok ama sırf eline bardağı alıp köpek gezdirir gibi gezen kişiler yüzünden nefret ediyorum. özenti tiplerin elit gözükmek için konuşurken ingilizce kelime serpiştirmesi gibi. birde ortam olarak samimi olmayan yapmacık ve soğuk geliyor.

kahvedeki yeşil kadifemsi örtüler okey taşları sesleri arasında kivili ya da muzlu orelet içmek. garsona takılan şakalaşan insanlar şen kahkahalar.
Kimse boşuna karton bardak, aynı kahve gibi yorumlarla kendini yormasın. Bütçesi olan, gitmek isteyen zeki yada asalak herkes gidebilr. içeceklerinin tadı bütün firmalardan veya ev yapımından farklı ve güzel. Yolum düştükçe giderim.
güncel Önemli Başlıklar