bugün

parası olmadığı için oraya giden ve öyle elitist bir mekanda takılma fırsatı bulamayan, oradaki insanları kıskanan fakirdir. sözlük yazarı olanlarıda vardır içinde.

(bkz: starbucks a gitmeyi bir halt sanan insan)

ama onları en iyi açıklayan başlık hayatında hiç starbucks a gitmemiş fakir
starbucks a gitmeyi cool sanan burjuva özentisinden iyidir.

artık amerikada bile dalgası geçiliyor. starbucks güya yazarların mekanı falan da filan da.......

(bkz: starbucks dinlenme tesisleri)
starbucks'ı elit sanan insanları göstermiştir. ulan adamlar sik kadar mekan yapmış, göt göte oturtuyorlar sizi hala elitistlik peşindesiniz amk. göt göte derken yakın anlamını kastetmedim. *

adamların kahvesi güzel yalan yok.
Görgüsüzlük değil, ibneliktir.
Starbucksa gitmek görgüsüzlük değildir. Görgüsüzlük Starbucks bardağının içine su koyup sokakta içmektir.

Yapan yok mu bunu? Yığınla var.
Fakir olduğu için öyle sayıyordur.
Çok şükür bugün de grande boy bardaklarla 1 saati aşkın süre oturduk Elhamdulillah.
Çünkü kültürlü olmak bunu gerektirir evet.

görsel
Starbaksta oturup bununla övünmeyi görgüsüzlük sayıyordur kahve lan bu altı üstü ha benim damak tadım çok ileri seviye en kalitelisini arıyorum diyorsanız amerikanın belturu yerine butik mekanları tercih edin.
Kardeş fakirlikten ziyade müşteriler, hizmet ve kahve isimleri sıkıntı türkçeyi katleden bir yapı olarak gitmeyi aklımdan bile geçirmedim. illa güzel mekan istiyosanız kahve deposuna veya başka kaliteli yerlere gidin uğraşmayın 2 kuruşluk şey için 15 lira alan adamlarla gerçi hangi yer bunu yapmıyor o da ayrı bir merak konusu.