ancak kültürsüz insanın zannedebileceği şeydir.
bilim kurgu tarihinin en önemli filmlerindendir halbuki..
eh tabii kıçı kırık filmleri sevip bi o kadar da filmden anlamayan insanlar için fark eden bir ayrıntı değildir bu tabii.
söz konusu yeter ki b*k atmak olsun.

ayrıca ekşi sözlük jargonunu seveyim senin.
zannetmeek bile hakarettir.

4-5-6-1-2-3 diye izlenmesi önerilir..zaten böyle seyreden 1-2-3 den sonra 4-5-6 yı tekrar seyretmek istiyor

özet;

4-5-6-1-2-3-4-5-6

+ star wars the force unleashed oyununu da oyna ohh tamamdır.
(bkz: niye la neyi var) *
otuz küsür yaşındayım bilim kurgu sevmeme rağmen çocukken bile saçma gelmişti. elektrikli süpürgeyi karakter olarak kullanmak kimin fikridir bilmiyorum ama beni filmden soğuttu.*
Star wars sadece bir film değil aynı zamanda bir tutkudur.
Bilim kurgu film tarihinin en büyük ve en önemli yapıtlarından biridir Star Wars sevilmez, izlenmez ancak yaşanır. May the force be with you...
2011 de hala akasya durağını yayınlayan zihniyetin yanında o senede çekilmiş o film mükemmeldir.
nasıl güneş balçıkla sıvanmazsa, star wars'da bu tarz yorumlarla değerinden hiçbir şey kaybetmez.

dünya'nın görüp görebileceği en iyi filmlerden biridir.
hiç izlemediğim için bilemeyeceğim izlemeye değer değildir o yüzden.
iyi film değil efsane bir filmdir.
bir çok yapım izinden gitmiştir.
zira dünyada en çok fanı olan hatta üstüne jedi dini bile kurulan bir filmdir.
kalitesi ve içeriği tartışılmayacak şekilde kalitedir.

kronoloji olarak yeniçağda karmaşa çıkması doğaldır.
çünkü 4-5-6 234234 sene önce çekilmiştir. lucas amcanın teknoloji yetmez, ben teknolojiyi bekleyecem demesi üzerine 1-2-3 ise günümüzde çekilmiştir.
ntv'nin otobüs duraklarında bile reklam vererek star wars'u gözümüze sokması ise benim gibi fanatikler için pek iç gıcıklayıcı olmuştur.

(bkz: ohhhh pıssss)
bence 4-2-1-3 yayınlansın daha çok atak oynarız.

hey allahım!
saçmalık.

lan bir aydır bir terane gidiyor cnbc-e star vorsu 1-2-3-4-5-6 olarak mı yayınlasın 4-5-6-1-2-3 olara mı yayınlasın diye? baktım o kadar kişi ağlayıp sızlıyor, şu filmleri bir seyredeyim dedim. hay seyretmez olaydım, yarısında cıktım. cok kotu lannn.

bence 1-4-5-2-6-3 olarak yayınlasınlar belki bir işe yarar.