25. hafta:

- akbilspor bu hafta yenildiği için;
- 5iktaş telsim arena'da hakemleri satın aldığından tekme tokat vs rakibi gençlerbirliği'ni bir şekilde yeneceği için;
- fetösaray deplasmanda kaybolmasının aksine, o sen bari len mk gomis ile kendi evinde konyayı yeneceği için;
- fenerbahçe yeni malatya'yı deplasmanda yeneceği için;

1. fetösaray - 53
2. 5iktaş - 50
3. akbilspor - 50
4. fenerbahçe - 47

26. hafta:

akbilspor kendi evinde 5iktaş'ı yeneceği için;
fenerbahçe fetösaray'ı kadıköy'de her zamanki gibi bafileyeceği için;

1. akbilspor - 53
2. fetösaray - 53
3. 5iktaş - 50
4. fenerbahçe - 50

olacak. yani zirveyle puan farkını 3'e indirmiş olarak şampiyonluğa bir adım daha yaklaşacağız. yine salak salak puan kayıpları yapmazsak, fikstür avantajını da kullanarak mutlu sona ulaşacağımızı düşünüyorum.
fenev diyenlerin yaş sorduğu puan durumudur. hahahasiktir evet.
Hahaha fener malatyayi deplasmanda yenecekmis güldürme amk.
Fener3ahçe nin 3. Sırada Olacağı Puan durumudur.
25. Hafta

Galatasaray 51
Beşiktaş 50
Başakşehir 50
Fenerbahçe 45

26. Hafta

Beşiktaş 53
Galatasaray 51
Başahşehir 50
Fenerbahçe 48.
en son büyük konuştuğumda rezil olmuşum bazı dalyaraklara göre. beşiktaş maçını diyorsan bjk kazanırsa 3-0 ya da 3-1, fenerbahçe kazanırsa 0-2 ya da 1-2 diye yazmıştım. bu mudur rezil olmak? rezil olmak ''o şene bu şene ehiehi'' diyerek her sene elinize ağzınıza alıp gitmektir.

haftaya gerçekleşecek olan puan durumudur.
amına koydumun iftiracılarına bak sen. yenildiğimiz gün bir sürü entry girdim, hâlâ da duruyorlar. 1 gün sonra geldin diyerek neyi kanıtlamaya çalışıyorlar iftiracı kancık karılar gibi? maç öncesi fenerbahçe'yi yenebildiklerini sanan beşiktaşlılar başlığını açtım evet, çünkü her sene sanki feneri yeniyorlarmış gibi entry giriyorlardı. ben beşiktaş feneri yenemez diye başlık açmadım. aradaki farkı göremiyorlarsa o onların beyinsizlği.

bir öngörü, evet.
Her iki haftada da fenerbahceyi altimizda gormek de isin diger komik yani olmus.

Inlemeleriniz buraya kadar geliyor, kadikoy size versin sampiyonlugu. Amk vizyonsuz aptallari.
Fener deplasmanda malatyayı yenecekten sonrasını okumadım.