bugün

Spora gecen hafta başlamış olan beni derinden üzmüş antrenördür. Nerede ulan kadın-erkek eşitliği ?
hababam sınıfı serisinin kızların sınıfa ilk dahil olduğu filminde badi ekrem'in hallerini hatırlatır.
Bir erkek olarak yapacağım en iyi şey yani başında çalışır böyle koşacaksın derim bir tek dambil, halter, bench press, shoulder press, lastik vs nasıl tutulur onu gösteririm, hayvan bile alışınca unutmuyor bu kız hayvan değil ya bir sefer öğretirsin, bir daha ilgilenme hepimizin annesi, bazılarımızın kız kardeşi yengesi, teyzesi, halası var sağ olmasalar da ona göre empati yapmalılar, iyi insansa allah rahmet eylesin kötüyse tahsilatını affetsin ama empati yapılmalı ben kardeşime yavşak bir antrenör ilgilensin ister miyim istemem öğretin geçin başına dambil düşmeden o kıza dokunmam düşerse de ambulansa kadar ya da arabama kadar götürüp hastaneye yetiştiririm. insanlık haricinde dokunmam sadece tutmayı öğretirken elinin ayrılığını parmakların duruşunu gösterirken değerim onu da isterse onun haricinde annem kardeşim var benim arkadaş istese de yapmam..!
o kadar kası erkekle ilgilenmek için yapmamıştır haliyle.