bugün

ihtimal dahilinde olmakla beraber fantezi hatta ütopik yönü daha ağır basan olaydır.
bulvar pazar ve şok genç'te yıllardır yazan birisi olarak derim ki: herşey libidoya bakar. *
insanı uçuracak olaydır.
yok, yok bırakılır mı uludağ sözlük ? hiç gidilir mi elin gazetesine ? buralarda kıyıda köşede yazarım daha iyi.
tan gazetesi takipçisi olarak söyleyebilirim ki, süper sükseli bir olaydır. kafaya ibrahim tatlıses yazan bantlardan bağlar, ben gazetede yazdım imajı çizersin. sigara içmeyi çoğaltırsın, yıllardır içtiğin saçma sapan neskayfeyi artık sade içersin ki zihin açılsın. abra kadabra...
(bkz: hayal kurmanın verdiği tatlı tatmin)
daha çoşkunlusu için "sözlükte yazarken -senaryo yazar mısın hacı?- teklifi almak"tır. bünyede ayrı bir keyif neşe katmasına rağmen senaryo gelip geçici olacağından köşe yazarlığı daha yahşidir.
tıfıl bir çocuğun rüyasında on sekiz vitesli bisiklet sürdüğünü görmesi gibidir.
gerçekleşebilir ama bisikleti kullanmayı öğrenmesi gerekir.
mankenlerin köşe yazarı köşe yazarlarınında manken olduğu bir toplumda sözlük yazarlarımıza yapılması pek mümkün olmayan tekliftir ama olursada çok güzel olur etrafta köşe yazarı diye tabir edilen insanlardan çok daha iyi yazan yazarlarımız vardır.
reklam olmasın diye ismini vermediğim bir gazetede yazarken, bedava ve çok çeşitli malzeme bulmak için sözlükte yazar olduğum; sık sık da köşemde bunları kendim yazıyormuşcasına isim vermeden kullandığım için hiç hoşuma gitmeyen bir olaydır. **
(bkz: ben değil bir arkadaşım ekolü)
vakti zamaninda gazete cikartan birey için tenzil-i rütbe namında olan şey.

(bkz: ben paristeyken)
fanatik'in at yarışı pazar ekinde" off yavrum ata bak ata.. uuu beybi"* ** adlı tahmin köşemde yazdığım için şimdilik pek dert etmediğim olay, olgu, teklif.
gazetelerde defalarca seksi resimleri yayınlanmış biri olaraktan rahatça söyleyebilirim ki; gazete okuru sözlük okuru kadar sevişken değil!
(bkz: peder zickler)
(bkz: atom)
mümkündür. aramızda o cevherler vardır. dayanılmak bir çekicilik, karizma hissi verir.

(bkz: sözlük ten teklif alan köşe yazarları)