bugün

format dahilinde serbest olan bir eylemdir.

NERDEYSE bir yıl sonra gelen edit: başlık bilmem ne zamandan başıma kalmış.
(bkz: dilenilmek)
sözlükte dilediğince saçmalayabilmek sanıldığı kadar güzel olamayacaktır. bunu yapabileceğiz yüzlerce forum ya da blog vardır zaten.
bugün 4 fil yedim, 1 kuzu çevirdim, çevirirken bir de kısa metraj film çektik arkadaşlarla. film tuttu gitti oscar aldı. her sene almaya devam ediyor. ödülü almaya giderken gözüme özgürlük anıtı çarptı. dedim ki bunu alabilir miyim? alamazsın dediler, bende yalarım dedim. yaladım sonra sözlüğe girdim. baktım ki sözlükte yirim furyası var. bende kaltıldım aralarına. yirim onu dedim. çaylak oldum. daha bir çay koymadan tekrar yazar oldum. koyarım böyle işe dedim. birden bir taş değdi pencereme. çıktım baktım kızım evde yok dedim. çünkü kızım yoktu benim. oğlum da yoktu. evli bile değildim. ondan sonra bizim hanım gelmiş hani bana hani bana dedi. dedim yok sana önce imla kurallarını öğren. dilenilmek diye bir şey yoktur dedim. imla dedim. saçmalamak dedim. işte böyle bir şey dedim. *
özgür düşünce ortamında doğal olan durum.
edit: saçmalamanın bir kalıba sokulamayacak olmasından dolayı saçmalanmaz, taranır.
saçma bir düşünceyi beyan etmek,beyan edecek düşünce olmamasından çok daha iyidir,hem kişinin kendisi için,hemde saçma da olsa o fikir üzerine kafa yoracak insanlar için.