bugün

Yeni bir hareketlenme, gruplasma.

Aramizdan en fazla 12 kisiyi barindirmasini planladigim, sadece kaliteli ve zeka seviyesini dusurmeyecek insanlarla olusturmak istiyorum ahali. Bi ses verin hihihi.

Edit : +21 olmasi daha hos olur sanki.

Edit2: 09/01/2018 kurulmustur.
Baldızlar gurubu.
Oltanın böylesi.
Bir grup.

Sozlukten kiz dusurmeye calisacak biri degilim. Sadece bir grup kurmak istemistim. Hem sozlukten kiz dusurme ne ya !? (bkz: cupcake jemma)
Az once kurulmus grup.
Düşüyor mu?

Düşmez...
az önce atılan fotoğraf neydi öyle ya ben çıkıyorum arkadaşlar böyle seviyesiz espiriler ve görseller paylaşacaksanız kalamam daha fazla. yalnız ben prensip olarak gruplardan çıkamıyorum beni çıkartır mısınız?

edit: düştü arkadaşlar.
görsel
olm o son fotoğrafı niye attınız lan?
Kısa bir süre sonra katılımcılar arasında nickaltlarından sözlü atışma, sataşma ve tartışma yaşanmasının kaçınılmaz olacağı güven vermeyen gruptur. ifşaları saymıyorum bile. Hahahaha. Evet
Basariyla sonuclanamayan grup.

Acildiktan yaklasik 2 saat sonra kapattim, cunku cok abazan bir milletiz. Insan insana yapmaz bunu.
Kotu grup. Kaka grup.

Totomu zor kurtardim. Kutumu bozacaktilar. Hafta birisi kapiyi eli dolu acti. Aglama emojisi.
Sevismekten sıkıldığım için çıktığım grup. Zaten bir insan ancak sevismekten sıkıldığı için gruptan çıkar. Tutarliyim.