bugün

biraz sabır, gayretli çalışma ve özgüven ile tabiki başarılamayacak şeydir. başarmanın yolu aşşaada:

haftanın gammazları:buna girebilmek için ilk önce gammaz olmanız lazım bunun için de bir derdim var dan modlara "gammaz yap beni" demeniz yeterli. gammaz olduktan sonra entry takip şeysinden son girilen bütün entrylerin ıncığını cıncığını inceleyin ve en ufak bi hatada gammazlayın. olmadı sözlüğe yeni gelmiş ve formatı bilmeyen bi 6.nesile dadanın ve bütün entrylerini gammazlayın. o da olmadı halk arasında en çok yanlış kullanılan bir kelimeyi örn:yalnış aratın ve çıkan bütün başlıkları gammazlayın. butonunuz elinizden gidebilir ama istatistik cepte.

geçen hafta en çok ukte dolduran yazar:girilmesi en kolay istatistiktir. sözlükte ukte dolduran az olduğundan ortalama yedi ukte ile girersiniz bu istatistiğe. hatta kendiniz ukte verip onları doldurun.

dun en çok entry giren yazar:buna girebilmek için karmadan hafif kısmak gerekir. gördüğünüz her başlığa beyninizi dökün ne varsa yazın yazın yazın...

dun en cok oylama yapanlar:seovi olmayın sakın aman deyim.herhangi sevdiğiniz kanka yazarınızın uludag web sayfasına girin ve sıradan tüm entrylerine eh işte oyu basın. artı da basabilirsiniz hayır duası falan alırsınız hem ama en ideali eh işte oyudur.

en cok ukte veren yazar: abuk subuk da olsa herşeyi ukte olarak verin mesleki terimleri tıptaki latince hastalıkları falan. ya da hiç uğraşmayın çünkü istatistiklerdeki en düşük ukte sayısı 775 şu an.

en pasaklı yazarlar: silinen entrylerinizi silik bölümünden asla silmeyin serverın ebesine kayın kendinize mesaj atıp biriktirin ama asla silmeyin.

dünün beğenilen entryleri:bunu ben de anlayamadım.

dünün kötü entryleri:dini değerlere saldırın, siyasete girin, sevilen ünlülere saydırın, galatasaray'a laf sokun.

işte budur üstat:yaklaşık elli fake hesap açıp bunlarda en beğendiğiniz entrynizi işte budur üstata koyun. yazar olmanıza gerek yok çaylaklar da işte budur üstat diyebilir.

en çok theme yapanlar: theme yapma programları css kodları hede höde uğraşın biraz.

haftanın hiperaktifleri:gir çık gir çık gir çık ama sözlüğe.