bugün

Hollanda'da sözde Ermeni soykırımını kabul etmeleri için baskı altında olan Türk politikacılardan Nebahat Albayrak, "Soykırımı kabul ediyorum, ama araştırılması gerektiği görüşündeyim" dedi. Albayrak'ın partisi PvdA, Erdinç Saçan'ı soykırımı inkar ettiği gerekçesiyle listeden çıkarmıştı.
http://www.hurriyet.com.t...2&srid=3431&oid=4
(bkz: Sen de mi Brutus)
(bkz: ermeni sorunu)
(bkz: nasıl bu kadar salak olabiliyorsun)
bu ülkede yaşayıp da sırf "best seller" olma adına, sırf ermeni diasporası binlerce kitap alsın diye sözde ermeni soykırımını kabul eden yazarların olduğu bir ortamda eleştirilmemesi gereken bir durumdur.
kişi türk değildir, türk asıllıdır. kişi hollanda vatandaşıdır. orada doğup büyümüştür, hollanda devletinin menfaati için varolacaktır önce türkiye cumhuriyeti için değil. bu yüzden de tbmm'ye girmek için değil, hollanda meclisine girmek için aday olmuştur. başımızdakiler ermeni soykırımını kabul edenlere cezai yaptırım uygulayacak bir yasa çıkarsa daha iyi olacaktır, ama "nerde bende o yüreeeeeekkkkkk o yasayı çıkaracaaaaak" diyen tbmm ahalisi ile ancak bu kadar. onlar gitsinler selanik'te ziyaret defterinin sayfasını yırtsınlar.
Türkiye'mizin cevabı niteliğinde ki hareketi için
(bkz: fransa ya misilleme)
(bkz: the oc)
vatandaslıktan çıkarılması gereken kişi.
soykırımı destekleyen vatandasların oldugu bu yuzden de vekillerının olması garipsenmeyecek durum...
Türkiye ve ermenistan varolduğu sürece ve bizim AB sevdamız sürdüğü sürece önümüze koyulacak en büyük engeldir. işte hendek işte deve ya atlarsın ya güdersin misali.
ünvanına eklenen türk kelimesi hariç her ırkın ünvanını alabilecek milletvekilidir.
(bkz: kırmızı çizgiler)
(bkz: biz demiştik)
(bkz: Para için kendini satanlara ne deniyordu)
daha evvel sözlük gündemine cem özdemiradıyla taşınmış olayın kahramanı kişidir. o gün olayı pas geçenler bugün biz demiştik cümlesi ile karşı karşıya kalmışlardır.

(bkz: 2006 yili ap ilerleme raporu ve turkiye)*
yahu kardeşim daha dün kıbrıslı türk'lerin %75'i bırakın yakamızı der gibi satılmaya evet oyu vermedi mi? insanların bir kısmının rahat için, makam için şereflerinden onurlarından taviz vermesi tarih boyunca olmuştur, yarın da olacaktır. ama şerefiyle ölmek nasıl bir duygudur bunun farkına hiçbir zaman varamayacaklar. isimleri sözde ermeni soykırımını tanıyan kalleş türkler olarak anılacak, belki anılmayacak bile.

(bkz: bizi yıkan düşmanın husumeti değil dostun vefasızlığıdır)
madem yaptık nasıl benim bir sürü ermeni arkadaşım var. bu soruya cevap vermesini istediğim milletvekili. aslında onda da bir kabahat yok. yani bizim ülkemizdeki insanlar istediklerni elde edebilmek için, pek çok şeyden vazgeçmiorlar mı? iş için karılarından çocuklarından, para için namuslarından, itibar için şereflerinden...
işte o kadın;

(bkz: nebahat albayrak)
kendisinin sonradan "kabul etmedim" dediği ama öncesi ile çok büyük bir bilgiye sahip olmadığım için birşey diyemeyeceğim durum.
(bkz: fırıldak)
(bkz: ekmek parasına vatanını satan insanlar)
baştan aşagı avrupalı olmuş hıç turkıyeye gelmemış bırı yada tatıle ıkı haftalıgına gelen kısı buranın havasını alamayan ve de atıp tutan kişi ozellıklede makaleyı okursanız sacmalayan bırısı.bunlar sınırlerı olcen hareketler.
sözde olunan bir şey nasıl kabul edilir? sorusunu sorduran durumdur.
özde ariel temizliğini kabul eden omomatik kimyageri gibi bir şey olsa gerek.
özde değil sözde türk olan milletvekilidir.
hocam iyi de milletvekili olmuşsun hala saçma sapan konuşmaktan kendini alamıyorsun. evet soykırımı kabul ediyorum ama araştırılması gerektiğine inanıyorum ne demek? varsa bir problem bu konunun uzmanı bilim adamları\madamları bir araya gelip araştırır, gerçekler bütün çıplaklığıyla ortaya konup irdelenir. ondan sonra soykırım kabul edilir ya da edilmez. bu ne safdilliktir. ben kabul ediyorum ama araştırılsın. neyi araştırılsın kabul etmişsin ya!...

bu yaklaşım bu milletvekilinin konular karşısında rüzgara göre harekettiğinin bir kanıtıdır. böyle bir tahlil yapmak istiyorum. konuyu kendisi merak edip araştırmamış ama esen rüzgar onu soykırımı kabul etmesi yönünde savurduğu için kabul ediyor. kafasında da bazı soru işaretleri var araştırılsın diyor. bu yaklaşım bana beyaz show'da eskiden psikopat bir karakter vardı onu hatırlatıyor; "seninle sevişmek istiyorum ama zevk almak istemiyorum".
koltuk sevdasının milliyetçiliği öldürdüğünün resmidir.