bugün

insanda, soyunurken, etrafa bakma isteği uyandırır.
Bir taraftan giyinir, diğer taraftan kabini incelersiniz, aynaya döndüğünüzde ise, deneyeceğiniz elbiseyi ters giydiğinizi görür, bu kez de rezil olduk diye, içinizden olmayan kameralara küfredersiniz.
Bu korku yüzünden hız rekoru kırıp günün geri kalanını maruz kaldığım g kuvveti sayesinde baş dönmesiyle geçirmişliğim var.
insanın alnında bulunan ar damarı ile alakalı bir şeydir. Eğer gerçekten birtakım sınırları aşmış bir insansa kesinlikle etrafına bakmayacaktır. Eğer sen bakıyorsan tebrikler !! Hala utanma duygunu kaybetmemişsin demektir.
bu hisse kapılmıyorsanız o zaman sorun vardır demektir.
bu algı daha çok lan iyice kilo aldık bacaklar da kıllı tüylü izleyen adam ne diyordur şimdi düşüncesi ile alakalıdır.
çok olur. aman öyleyse de allah belalarını versin artık deyip iç rahatlatılır ve soyunmaya devam edilir.
bunu sorun edenler gitsinler alanya semt pazarında sütyenleriyle açıkhavada elbise deneyen almanları görsünler belki faydası olur.
erkeğin umurunda olmayan şüphedir. *
kendine güvenen bir erkeğin zikinde olmayacak olan durum.*
bazen gerçekleşen algıdır. aynadan kendinize bakarsınız perdenin bir kenarının açık kaldığını farkedersiniz ve karşı kabinin önünde bekleyen adamla aynadan göz göze gelirsiniz.
komplo teorileriyle büyüyen nesilin paranoyak olmasından dolayıdır. gayet normaldir.

not: ben de soyunmadan evvel etrafa bakınıyorum. ama izlediğim bir filmde ayna komple görüntüyü ilgili kişisine iletecek şekildeydi. onu anımsayınca aynaya bi "amk senin" bakışı atıyorum. sonra soyun giyin yapıyorum.