bugün

chp il başkanlarının şehit cenazelerinde protokole alınmaması talimatı veren iç işleri bakanının, izinle ve kısıtlı sayıda insanla kaldırılan pkk'lı cenazeleri için ise birer kişilik cehapeli kontenjanı ayırdıklarını belirttiği talimattır.

"sandıkta beraberlerse cenazeye de beraber katılsınlar" diyen soylu, sandıkta hdp ile beraber olan cehapelilerin onları yalnız bırakmayarak bu dostluklarını aynı cenazelere beraber katılarak devam ettirmeleri için kendilerine kıyak geçmiştir.

böyle soylu adamlar lazım yav.

http://www.haberturk.com/...ye-talimat-verdim-2036044
sandığa kol kola giderken rahatsız olmayanların "cenazeye de beraber gidin" deyince zorlarına giden talimattır.

(ak parti pkk ile ne sandığa, ne cenazeye birlikte gitmemiştir. devlet çözüm sürecinde bütün dünyanın ve basının gözü önünde açık bir politika izlemiş, süre tanımış, terör örgütü silahlı eylemini durdurmuştu. halihazırda devletin böyle bir siyaseti yokken ve terör örgütü silahlı saldırılarla milleti hedef almaya devam ederken gidip işbirliği yapan kimse o düşünsün. hem o hep eleştirip durdukları çözüm süreci sırasında fırsattan istifade edip pkklılarla en fazla halay çekenler yine bu kişilerdi. o meclis ne hüseyin aygünler, ne sezgin tanrıkulular gördü be.)
düzülecek götte don durmazmış, sıkıntı değil; sonuçta vazelin parasını örtülü ödenekten alır artık.
akpye karşı güçlü olalım diye hdp’ye emanet oy veren zeka küpü orospu çocuklarını kudurtmuştur. sana baba demek istiyorum süleyman soylu.
görsel
Bu arkadaşlarda gelebilecek miymiş şehit cenazelerine?
Apo ile masaya oturmuş adamların artistliği de göz kamaştırıyor.
o işler öyle olmuyor şekerim, şehit bütün ülkenin şehidi. sizin gibi hava durumuna göre önce apocu sonra bilmem ne olan adamcıkların sözüyle yürümüyor bu gemi.
Jöhpöh31 ci ekibi coşturan çakma duterde eylemi. Ülkeye zerre bir katkısı yok. Eğer vatan-millet-sagaryacı çomarların iddia ettiği gibi chp+hdp=pkk=%35 ise ülke net konusuyorum y.... yemiştir. Er ya da geç inceldigi yerden kopar. Yüzde 10luk hdpyle mücadele edemeyenler cephe genişletip basarili olacagını zannediyor. Komediye gel.

Bunu yapabileceğini iddia eden süleyman soylu doğuda sandiklara sahip cıkamadi daha. Öyle ki sandiklar guvenlik nedeniyle tasindı.

Hey yavrum hey.
akp cenazeye de sandığa da gitmemiştir diyenlere gelsin şöyle:

görsel

akp pkk cenazesinde katılmıştır. görselde yer alan kişi akp diyarbakır vekili galip ensarioğlu'dur.kendisi de bunu yalanlamamıştır, yurt dışında savaşırken öldü diye absürt bir ifadesi vardır:

"Doğru, katıldım. Hatta bir kez de değil birkaç kez katıldım. Sosyal medyadan da paylaştım. Hâlâ paylaşımım duruyor. Şengal ve Kobani’de IŞiD ile savaşırken ölen, tanıdıklarımın çocuklarının cenazeleriydi. O zaman Türkiye, PYD’yi terör örgütü olarak ilan etmemişti. Hepsi sınır dışında yaşanan çatışmalarda ölmüştü."

pkk'nın suriye kolu terör örgütü de değilmiş kendisine göre.
görsel
alfa
Damat berat bunu yakinda harcar demedi deme.
Hay çözüm sürecinize sokayım sizin be!

ulan adamlar bir şans tanıdı, silahları bırakın dedi, karşı taraf tamam diyip, silah bırakıp ülkeyi terk edeceklerini söyledi. bu şerefsizler ise silah bırakmadıkları gibi ülkeyi bölmek için her türlü şeyi yaptılar.

bu süreçten sonra da akp durmaksızın terörle en ağır şekilde mücadele etti, süleyman soylu döneminde bu en üst noktaya çıktı.

bugün çözüm sürecini eleştirenler ile süleyman soyluyu eleştirenler aynı kesim. bu kadar tutarsız olmayın arkadaş. şehit gelince eleştiri, süleyman soylu teröristlerin anasını sikeceğiz diyince eleştri, çözüm süreci eleştiri.

eeee ne olsun istiyorsun orospu çocuğu! akp nefreti yüzünden terörist oldunuz farkında değilsiniz.