bugün

(bkz: ben orospu çocuklarından hoşlanıyorum)
sürekli terapi yapmayı gerektiren bir durumdur.
genelde sorunlu kızlardır.
çivi çiviyi söker mantığıyla hareket eden kızlardır. kendi içlerinde tutarlıdırlar.
Gerizekali bu kiz valla gerizekali.
diğer erkeklerden farklı olduğunu falan düşünür gariplerim. aslında çocuk numara yapıyodur, tuzağa yatmıştır yani kızı kendine çekince bizden biri olduğunu er geç gösterecektir.
tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki sorunlu değil sıradışıdır. kızlar sıradan erkeklerden hoşlanmaz. cool erkeklerden, sessiz erkeklerden, ortalıkta çok görünmeyen gizemli erkeklerden hoşlanırlar. içten içe bir hoşlantı beslerler. ki o erkeklerde sıradan erkekler gibi sürekli kızlara yavşamaz. sürekli kız tavlama amacında olmaz. kaliteli erkeklerdir yani. doğuştan bir coolluğun varsa, piç tavırlar içerisindeysen ve umursamazsan diğer erkekler sana ''sorunlu'' derken kızlar sana ''ay çok tatlı'' der.
(bkz: koç burcu kadını)
(bkz: sorunlu ve zengindir o) içlerindeki iyilik yapma, bir insanı düzeltip hayata kazandırma isteği baş göstermiş demektir.
Aslında sorunlu erkeklerden hoşlanmayan kızdır.
Sorunlu erkekler, o kızlarla şefkate ihtiyaçları varmışçasına konuşurlar. Kız da onlara şefkat gösterir. Sorunlarını bir anlık unutur diye onunla konuşup vakit geçirir. Hoşlanma değildir o.
yüz tanesinin içinden en sorunlusunu seçebilme gibi bir yetenekleri de olabilmektedir.
doğru bir tespit.

kesinlikle bazı bayanlarda bu tarz bir algı var.

not: başlığı açanı öpesim geldi.
düzeltme amaçalıdır. Saçmadır.
(bkz: Aha burada düzeltilmişi var)
Ciddi anlamda sorunluysa ki herif manyağın teki çıkıp bir gün sövüp ertesi gün seviyorsa uzaklaşın ordan dediğim kızlardır.hayır bir gün üzerime yürüyüp ertesi gün bir sorun olunca kavga etmeler felan.ben bayaa uğraşmıştım ulaşabilmek için çocuğa ama yine de ağzıma s.çıp durmuştu. Çocuğun babası alkol alıp annesini dövüyormuş ama normalde iyi adammış.ondan herhalde bu dengesizlik diye psikolojik tespitlerde bile bulunmuştuk lisede.hehhe.iyi çocuktu ama olmadı ulaşamadık öyle filmlerdeki gibi kolay değil sevgi veresin de çocuk düzelsin ilgiyle felan.olmuyor öyle.çocuk o psikolojiyle semtte iyi insanlarla da takılmıyordu.o yüzden zordu yanımıza çekmek.Sonra ayrıldı yollarımız.bazı yavsaklar bazı zamanlarda selam vermezken hala görünce selam verir.severim sözlük bu çocuğu hala severim.
Yüzde yüz Babalarıyla ilişkileri sorunlu olan kızlardır.
çivi çiviyi sökecektir.
Sonra o sorunları erkeğin burnundan getirirler.
mazoşist kizlardir.

zira baska bir aciklamasi olamaz.
Hoşlanmam , adam gibi adam olsun .
Sorunlu erkeklerden hoslanarak kendilerininde sorunlu oldugunu gosteren kizlar.
Kadınların fıtratında olan rububiyet hislerini tarik eden adamlardır. Bu ele avuca sığmaz, bu sosyal mutant kollarımda sukunet bulur, terbiye olur. Zanneder de girdiğinde artık çok geçtir.

Sanırım içinde bulunduğum grubun mensubu olan kız. Nereye, hangi ortama girdiysem en arızalısına iş vermiş olup hayatımı nisbeten karartmışımdır.

Elbette ki gen havuzu sizden farklı olana meyletmenizi beklemekle beraber cebren içgüdülerini de çalıştırmadır.

Aynısının aynısı olan adamı kim naapsın. Sana evrim bile yüz vermek istemiyor delikanlı. Toparlan biraz.
(bkz: hemşire fantezisi)
küfür etmeden boşalamayan adamım. ona göre
(bkz: kızların piç erkeklerden hoşlanma sorunsalı)
Boş beleş ergen kılıklı kızlardır.
Sorunlu tiplerden hoşlanıyorlar he.
Yarın bir gün takıntı haline getirsin. Psikopata bağlasın o zaman görürüz onları.
sorunlu kızlardır .