bugün

duyguların en yoğun yaşandığı,rengiyle insana huzur veren, yağmuru sevenler için en güzel mevsimdir sonbahar, bu yüzden sonbahar gelince insanlar sevinir.
yaz sıcaklarından bunalan, terlemekten iliği çürümüş insanların haklı olarak verdikleri tepki.
yaz aşklarının bittiği kış aşklarının başladığı muhteşem dönüm noktasıdır.beach partilerinin bittiği ev partilerinin başladığı eğlencenin dibine vurmaktır aynı zamanda.
(#5931168)
(bkz: kapıda bekliyor)
(bkz: 10 saat sonra içeri girecek)
kasımda aşk bir başka sonuçta.. neden kasım derseniz bilmiyorum tüm şarkılar kasımdan bahsediyor. nedeni eylül ve ekimin aşık olma ve tavlama çabaları ile geçtiği düşünülüyor olabilir.
sonbaharın aşk mevsimi olmasıdır.

güneşin insanı kavurması bitmiştir artık. sonbaharda hava pusludur, yağmurlar başlar, dışarı çıkarken üzerine bir şey alırsın, daha da bir içine kapanırsın, yalnızlığını daha çok düşünürsün . (nickime rağmen) aşkın geleceği umuduyla beklersiiiin, beklersiiiin , beklersiiiin.
için bir hoş olur okuldan çıktınmı bi yağmur kokusu hüzün ve sen.
düzenin, serinliğin gelişini hissettiren, sevindiren durum.
bunaltıcı yaz sıcaklarından bıkmış, sonbaharın o hüzünlendirici, rahatlatıcı, sakin havasını özleyen insandır.
kısalan günler ve geriye alıncak saatler nedeniyle, sabah 7 akşam 22.00 çalışmaktan kurtulup, makul bir mesai saatine kavuşma sevincidir kimileri için. en azından akşam saatlerini kendine ayırabilme fırsatıdır.

(bkz: mesai saati bitimi olarak havanın kararması)
yaz tatilinden sıkılıp okul başlıyo diye sevinmektir.
üzerinde yürünecek bi sürü sarı turuncu yaprak bulmaya sevinmektir. hatta terasta kahve yudumlarken duyulan ürperti paha biçilmezdir.

yazdan farkı kavurmaması, kıştan farkı üşütmemesi; en çok şiir yazılası mevsimdir. mevsim sonbahar seviyorum seni, seviniyorum geliyosun diye *
yagmura asik insanin sevincidir.
Ya sıcaklardan hoşlanmıyordur.Yada romantik ruhlu bir arkadaşımızdır.
yağmuru toprak kokusunu seven* insanlar için geçerli eylemdir.
sweet november filmini cok izlemekten olur.
yaz aylarında sıcaktan makyaj yapılamadığı için sonbaharda tekrar makyaj yapabilme ihtimali yüzünden sevinmek ve belkide yaz boyu yine bulunamayan aşkı sonbaharda bulma ümidi. *