bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
.. ve işte bir yazar daha, alkışlarla alıyoruz sahneye..

(bkz: hoşgelmiş)
başka yazarların zeka yaşlarını sorgularken kendi ıq seviyesini ortaya koyan yazar. neymiş konu başlığının dayandırıldığı bir link veriliyorken nasıl götünden sallama bakınızı verilir. tabi yazarımız kaynak gösterilen kurumun patronunun gs kongre üyesi olduğundan haberdar değildir yüksek ihtimalle. yoksa adama sorarlar, uefa nın takımları torbalara ve sınıflara ayırmada ölçüt aldığı son 5 sene baz alındığında gs , fenerbahçe nin gerisinde. lige bakıyoruz yine gerisinde ,aynı kulvarda yani uefa liginde daha az puan toplamış peki neye dayandırmış bu istatistik kurumunun gs üyesi patronu hüsnü terek abimiz diye sorarlar adama. gerçi tahmin yapmak için çok da düşünmeye gerek yok: (bkz: götünden sallamanın en güzel örneği)

bir de tromsöye karşılık, fenerbahçe nin köy takımlarından 7 gol yediği maçları örnek gösteriyor ki futbol bilgisi büyük ihtimalle ıq seviyesi ile doğru orantılı olduğundan köy takımından 7 gol yiyen fenerbahçe nin , o maçtan 4 gün sonra ali sami yen akvaryumunda kendi takımını yendiğini bilmiyordur .

bir de beni görebileceğim olası aslanlı nonda lı kabuslara karşı uyarmış ki ,bu da kendisinin 10 senedir kesintisiz yaşadığı bazı gerçeklerin* bilinçaltına yerleşip kendisinde karabasan lara sebep olmasından kaynaklandığını düşünmekteyim. tabi bununla orantılı olarak ailesine yaptığı çocuk bezi masrafından ötürü ayrı bir suçluluk duygusu hissettiğini de bir gerçek.

girdiği entry nin en can alıcı noktası aziz başkanımızı hakem hatalarından sonra ağlamakla itham etmesi ki bunu iddia eden yazarcığın , büyükşehir belediye maçında korner leri verilmedi diye zırlayan bebelerle aynı saflarda olması, futbol bilgisi ve ıq seviyesi ile herhangi bir tezatlık oluşturmamaktadır.

ayrıca fenerbahçe nin zenginler kulübüne hangi parayla girdiğinden söz etmiş. tabi kendisi, lisanslı ürün almamayı erdem sanan ve bununla övünen zavalılarla aynı renklere gönül verdiğinden (#6928501) , fenerbahçe nin lisanslı ürün ,borsa değeri , kombine satışı gibi rakamlarda kendi büyük(!) takımının çok önünde olduğundan ve dünya kulüpleriyle yarıştığından haberdar olması beklenemez.

bunun dışında her ezik taraftarda olduğu gibi bu yazarımızda da , bir antu ezikliği vardır ki bu konuda kendisine kızmamak lazım. zira küfür yuvaları wepaslan, ultraslan.com, ali sami yen .net forumlarında açılan başlığa 3 günde 2 sayfa yorum yapılırken ,antu da o rakama yarım saatte ulaşılmasından ötürü bu hazımsızlığı normal karşılamak gerekir.

son olarak kendisine tavsiyem, fener in türkiye kupasını kendine dert edeceğine, 21. yüzyılda kadıköy de puan dahi alamayan takımı için birşeyler düşünsün, aksi takdirde aslancıkların terbiye edildiği karabasanlar görmeye ve ailesine daha fazla bebek bezi masrafı yapmaya devam edecektir ama bu konuda pek bir çaba sarfetmesini beklemiyorum. zira artık mensubu olduğu kitle , bazı şeyleri kabullenmiş gözükmekteler.

http://www.medyaspor.com/v02/news.aspx?id=23663
lefter bartu de souza ile girdiği entri savaşında; daha haklı ve gerçekçi delillerle ortaya çıkan ve hem leftere, hem bartuya, hem de souza ya ayrı ayrı ayar verdiği görülen; göz önünde olan yazar kişisidir.
sadece, galatasaraylı olması bile bir selamı göndermeme yeterli sebep olabilecek yazardır.

(bkz: #6822282)nolu entrisi beni mutluluklara gark etti. eksik olmasın efenim.
(bkz: #6944491) nolu entrysinden sonra yok artik sozlukte tipci da mi varmis dedirten sahistir.

not: ona normalde kendime sakladigim butun igrenc doktor esprilerimi yapmak isterdim.
var yaa... (bkz: lefter bartu de souza/#6938917) ben daha bir şey demiyorum abicim. hay ağzını öpsünler.