bugün

yaz gününde kışı yaşatabilecek şarkı.
Her dinleyişimde bana tarifsiz hisler yaşatan şarkı.ruhuma dokunuyor sanki.garip.
deep purple'dan sakinleştirici niyetine kullanılabilen şarkı.
Çok eski bir oyun. ilk kafa kol bacak kopması bu oyundadir. Konusuda güzeldi yanlış hatırlamıyorsam.
en sevdiğim deep purple şarkısı. insanı alıp bambaşka yerlere götürür.
kaç yıl geçti h(a)la aynı tat ile dinliyorum tat değil bu başka bir şey de...
zamanında, içerdiği şiddet ve kan ögelerinin yoğunluğu nedeniyle bilmem hangi ülkede yasaklandığını duyduğum bir fps oyunu. o zamanlar bir arkadaşım bahsetmişti. belki de götünden uydurmuştur. ben onun yalancısıyım.
Kesinlikle zamanının en iyi oyunlarından birisiydi. bulsam oynarım.
yalnız gecelerin eşsiz uyuşturucusu.
deep purple'ın efsanevi şarkısıdır. asla eskimez.
SEGA atarimde oynadığım mükemmel oyun. (bkz: chaos engine) adı da kullanılmaktadır.
artık giderek yaşlandığımı hissediyorum falan
söylediğim şarkılar uzaklarda yankılanıyor falan
romantik kızlar eklesin.
zamnının en güzel oyunlarından biriydi. vurduğunda kol bacak kafa uçardı. *
hızlı söyleyince 'solcırofforasöfsa' diye telaffuz edilen deep purple'in şarkısı.
deep purplenin en beğendiğim kendisinden başka bir gruptan dinleyemediğim, belkide grubun dünya tarihine kazandırdığı en güzel eser.
Deep purple ın tribe sokan müthiş şarkısıdır.
Opeth cover'ını bi türlü anlayamadığım efsane deep purple şarkısı. Benim bildiğim, cover yaparak şarkıya yeni bir şeyler katarsınız, ama bu bildiğin aynısı. Güzel yorumlanmistır tabi, o da ayrı.
En güzel savaş ve strateji oyunlarından biridir. Bir ara baya bir sarmıştık. Counter strıke kadar rahat olmayan bir motoru olsada fena değildir. Half lıfe üzerinde Çalışan half lıfe motoru da başarılıdır.
sen ne güzel bi şarkısın amına koyayım.
deep purple'ın net olarak yaptığı en iyi şarkıdır. böyle bir şarkı olmaz arkadaş. müzik çalarda bu şarkı gelince değiştirmeye kıyamıyorum direk tekrara alıyorum, tekrar tekrar dinlediğim halde bir türlü bıkmıyorum.ben genelde şarkılardan çabuk sıkılırım ama bu şarkı çok farklı. bıkmadığım, sıkılmadığım tek şarkı diyebilirim.

edit: ayrıca klibi de müthiş olan şarkıdır.
opeth cover'ı da güzeldir.
sonra belki bana ; 'gel yanıma uzan ve beni sev' diyecektin.. ve ben tabi ki kalacaktım...
ne guzel, ne sakin bi sarkidir. bastaki gitar solosu icin bile dinlenir.
Muhteşem Deep purple şarkısıdır. Bu şarkıyı dinleyip intihar eden insan sayısı bir hayli fazlaymış.
girişi bile insanı alıp götüren şarkı.