bugün

Kadılar Müftüler Fetva Yazarsa
işte Kemend, iste Boynum Asarsa
işte Hançer, iste Kellem Keserse
Dönen Dönsün Ben Dönmezem Yolumdan

(Pir sultan)
80 de kenan evren sağolsun baltaladı, memlekette şu an sol kalmadı. chp işte belli bir kesimin solu oldu çıktı. halbuki sol herkesi bi arada tutan asla sahiptir.
mal oldu ortalık ya neye konuşuyoruz.
Solcu diye birşeymi vardı dediğim gerçek.Bu ülkede islama zarar veren hiçkimseyi halk unutmaz.Kuyuya atılmış taşı çıkarmaya çalışmayın ya yeni kuyu kazın yada o kuyuyu kapatın gidin
sağcı kadınların daha çok doğurmasının sonucu. solcular da dogursun nasıl olsa devlet bakar.
chp'yi "sol" zannetmekten kaynaklanan hatalı bir algıdır. güpegündüz yanılgıdır. "sistem partileri" dediğimiz, sizinse "büyük parti" dediğiniz partiler arasında "sol" değerleri benimsemiş bir parti maalesef bulunmuyor.
daha tükenmedi, var üç beş tane. güzel hayalleri olan insanlar; çok memnunum onları tanıdığıma, iyi ki etrafımdalar. çölde vaha etkisi yapıyorlar bana bu piyasada.
Saplantılı şekilde sola bağlı olan insanlar gerçekten azalmaya başlamışlardır buna karşın sol felsefesini iyi anlayanlar artış göstermektedir .
Ben evlenince artar merak etmeyin.
izmir'de okey reklamları yasaklanmali.
sikilip nesil kurutumuna uğramışlar diye duyduğum ve saşırmadığım durumdur.
Sol görüşün ne olduğunu bilmeyenler için geçerli önermedir. bir de ters tarafından bakalım. sağ kesimin solu anlayacak pratiklere asla sahip olamayacağı, yetiştiriliş tarzları itibariyle de solu benimsemelerinin Mümkün olamayacağı açıktır. bir de bunun komik yanı vardır. Son yolsuzluk operasyonları ile iktidarın halkı bi yatırıp şeetmediği kaldı. Hal böyleyken solu değil de mikilmeyi seçmeleri gayet normal. Çünkü kolay ve zevkli.
görsel
Tükensin ne güzel işte.
Ne geldiyse solculardan
Kemalist bir ailede büyüdüm. Kemalist düşünceler ile büyüdüm. Şuan Komünist im. Okuyunca insan Komünist oluyor *