bugün

stalin' i tanımayanların beyanı sonra ııgg bije vurdu abi diyorsunuz bir ayarınız olsun.
bitter çikolata olurlarsa eğer tat verecek çocuklardır.

olaya kavga dövüş yönünden bakıyorsak çikolata değil de süt bebesi oldukları doğrudur. kavga etmek için tahrik ederler lakin gel ulan dediğinizde hak, hukuk derler. o zaman gel masaya oturup konuşalım dersin, hala tükürükler saçarak bağırmaya devam ederler. hayır aralarında adam gibi duruşa sahip olanları zaten bunların ortamına yanaşmaz bile onları tenzih ediyorum. o yüzden temiz sopa yerler, kaçmaya alışıktırlar. bir tane solcu görmedim ki laf atıp kaçmasın.

not: milliyetçi muhafazakar bir aileden yetişme olduğumdan ötürü istemsiz çok kavgam olmuştur solcularla.
sağcıların babar olduğunu kabul eden kişi beyanıdır.
sokaklarda polise kafa tutan, hakkını aramak için sokağa çıkan, bir ortamda sesi çıkan hep solcu çocuğudur. sağcıların eline vur ekmeğini al.
gösteriş meraklısı insan evlatları. face, twitter felan kapansa sokağa çıkmaya götleri yemez.
sosyal demokratları görüp, leninistleri genellemektir.

silah ile savaşan solcu teröristtir. silahı ele almayan solcu ise çikolata çocuğudur. kısaca bu ülkede solcu olmak çok zordur.
şu sözlüğe geldiğimden beri bu kadar hislerime tercüman olan bi başlık ve tanım görmedim. Helal olsun. Doğru önermedir.
değildir. tam aksine şiddet, baskı, barzoluk solcuların en iyi bildiği şeylerdir. keşke şu yeni nesle solcuların 70lerde neler yaptığını anlatabilsek. üniversiteye otomatik silahla gelenlerini mi, üniversitede adam öldürenlerini mi, mahallede kurdukları halk mahkemelerinde insanların gözünü çıkartmalarını mı ve tüm bunlarla övünmelerini mi? neyseki çok geçmeden kendi içlerinde bölünüp birbirilerini gebertmek gibi nispeten olumlu bir huyları var. ... bunu yapan adamlar bugün bir takım cahil ahalinin solcu=süt çocuğu denkleminde yer buluyor ve bu çok sakıncalı. bu solcular bu zaafiyetten yararlanıp örgütlenebiliyorlar. iyi örgütlenirse de yapmayacağı şey yok. senin süt çocuğu sandığın adam kendi gibi bir grup iti görünce dünyanın en tehlikeli hayvanına dönüşür. genç dimağlar bunu unutmasın.
mükemmel anlatım. solculuk bir hastalıktır ve solculuk genelde hayatı güzel olduğu halde nankör köpeklik yapanların hastalığıdır.
Süt demek daha doğrudur. Evet.
güncel Önemli Başlıklar