bugün

artık görmekten bıkkınlık getiren durumdur.
kişinin erdiğini gösterir, nereye baksa şeyhinin ismini görmektedir. hatta sol frame de fg nin şemalini görme derecesine ermiş olanların varlığından da bahsedilir.
türkiye'de her yerde yeşillik görmekten mütevellit monitörün sol tarafından çıkıp arada nanik yapan, sallanmayınca da ağlayan fethullah'tır.

- lan.
- ehee.
- hop burdayım.
- ühüüü.

(bkz: paranoid şizofreni)
abartan kişinin halisülasyonudur. fazla izlemekten, dinlemekten kaynaklanır. sol framede, rüyada , sokakta, aynada, çarşıda, pazarda vb. yerlerde görülebilir. bir çok değişik versiyonu vardır bu hastalığın.
(bkz: her yerde göt görmek)
(bkz: her yerde elf görmek)
(bkz: her yerde türbanlı görmek)
(bkz: her yerde orak-çekiç görmek)
(bkz: her yerde mini etekli görmek)
(bkz: her yerde yazar görmek)
sürekli fettulah gülen' bakılmasından dolayı olabilir. hani sürekli güneşe bakarsanız, ertesinde başka yere baktığınızda böyle belli belirsiz beyaz noktalar gibi şeyler görürsünüz. hah... onun gibi işte... yani bakmazsanız görmezsiniz gibi. o değilde ne kadar saçmaladım arkadaş...
(bkz: rüyamda fethullah gördüm artık uyuyamıyorum)
hayra alamet değildir hele de ağlıyorsa hiç değildir. *
(bkz: i see dead people) *
türkiye gerçeğidir, ben de sokakta nereye baksam çer-çöp görürüm ama her zaman bir atan olur işte maalesef.
sürekli olarak değil ama an itibariyle yoğun bi şekilde görülen olay.
her platformda organize yürütülen bir harekettir. insanların gözlerinin önünden eksik etmeyip cemaate katkıda bulunmaya çalışmaktadırlar. lakin aksini düşünmeleri de gerekmektedir. benim de içinde bulunduğum ve sayısı hiç de onların düşündüğü gibi az olmayan bir grup da feto'nun* ismini gördükçe uzun saniyeler boyunca kulaklarını çınlatmaktadır.
fethullah gülenin burada yazar olmasından kaynaklanır.

incici dir ayrıca.
ağlatmıştır. *
Dini, kuran'ı tek başına öğrenemeyen kişilerin putlaştırdığı feto'yu sol framede görme olayıdır. Bundan önce de cübbeli vardı. Akıbetini iyi bilir şakirtler.