bugün

sokakta yol alırken podyumda yürüyen manken edasıyla acayip bi kırıtışlarda ve edalarda olan salak hanfendi.

(bkz: sokakta yuruyen kiz modelleri)
şamar oğlanına çevrilesi bayan.

hani filmlerde kadir abimiz yapar ya bi vurur hatun döner öbür tarafa vurur hatun yine döner öyle işte. yapıcam birgün.
abaza gençlerin en sevdiği kadın türü. ayrıca abazaları abaza yapan kadındır.
güzel kadındır.

ayrıca;
ivnelerin desteklediği mal karıdır.
(bkz: cat walk) şeklinde yürüyen saçı başı yapılı genelde topuklu ayakkabalı hanım efendi
podyumda hafiften kıvırtarak yüründüğünden -ki buna cat walk da denir-, bu "karı"nın sokakta kıvırtarak yürümesininden bahsedildiğini düşünüyorum . ee sokakta da böyle kıvırta kıvırta yürüyen bir karı erkekleri elbette abazan yapar arkadaş. mantıklı(!) aferin size böyle devam edin.

(bkz: #4050506)
türk ergen kızıdır. süslenir püslenir hatta makyajı fazla kaçırıp palyaçoya döner sonra podyumda yürür edasıyla bakkala gidip ekmek alır. geri dönerken sınıf arkadaşına rastlar podyumda olduğundan selam almaz vermez. yaşamının sonuna kadar bağlanıp kırbaçlanası karıdır.
Birde bunların avm tuvaletlerinden çıkanları mevcuttur görsen bi hava bi hava... sanırsın ki iki dakika önce ben sıctim.
etrafraki tum esnafin gozu karinin uzerinde oldugundandir.
reklamları hayatına yaşam felsefesi edinmiştir.
-hayat bir podyum. *
makyajı için bir evi boyayabilecek miktarda boya harcamış olması kuvvetle muhtemel olan kadındır. hatta geyikli tayt da giymiş olabilir.
ağzına levyeyle vurulası kişi. bir de bunların valiz büyüklüğündeki hayvan gibi çantayı kollarına takarak yürüyenleri var. onları da sallandıracaksın ibretlik olsun diye.