bugün

sokakta elleri cebinde melun melun yürüyen keltoşun kafasına elin içine tü diye balgam atarak tokat atmaktır.

Hava ayaz elleri ceplerinde siyah montunun fermuarını boğazına kadar çekmiş. Bulutların arasından bir gülümseyip bir kaçan güneşin pırıltıları kel kafasında hayat bulup gözleri kamaştırıyordu. Sessizce arkasından yaklaştım bir katilin sessizliği ve soğukkanlılığıyla üç kuluf allah bir elham okuduktan sonra Heyt diye balgamı keline vurdum. O anki orgazmı ömrüm boyunca yaşamadım.
Not:anı değildir.
şşaaakkkkkk...

+ne vuruyorsun ulan kafama?
-tanımadın mı len süleyman beni? yıllar geçti aradan, saçları dökmüşsün, göbekte yapmışsın.
+ne süleymanı beyefendi, benim adım muzaffer.
-ulen süleyman, onca değişiklik yetmiyormuş gibi bir de adını mı değiştirdin?
bir mahkemedeki shumei okawa vakası değildir.

(bkz: shumei okawa)
hep yapmak istediğim birşey aslında. yolda böyle ya da otobüste gördüğüm ayna gibi kafası parlayanlara bi şaplak atmayı çok istiyorum. bi gün dayak yemek pahasına da olsa yapıcam. 3-5 arkadaş beraberken yapmayı düşünüyorum, en azından kurtarabiliriz.
yapılması kolaydır. fıkralara konu olmuştur:

dursun ile temel sinemaya gitmişler. dursun'un filmden canı sıkılmış, bir bakmış önlerinde kabak kafalı bir yarma oturuyor. temel'e eğilmiş:
- ula temel, sen pu herifun gafasina pi tokat furamazsun
+ fururum
- furursun ama herif seni cebertur
+ pişey olmaz, fururum
- furamazsun
+ fururum
- furamazsun, var misun 20 lira iddiasına
+ varum daa

temel elini tükürüklemiş, yaradana sığını patlatmış adamın kafasına bir tane, adamın gözünden şimşekler çıkmış, bütün sinema inlemiş, adam hışımla arkasına dönmüş, temel hiç istifini bozmadan:
- ula hasaan, nediysun da sen purda?
+ ne diyosun sen kardeşim, ben hasan değilim
- nasıl değilsun daa, pizim hasan sın işte
+ değilim kardeşim, dua et film seyrediyorum

adam önüne dönmüş, temel almış 20 lirasını. bu dursun'a koymuş tabi, parasını kurtarmak için yine temel'e eğilmiş:
- ha sen pu adamin gafaya pi tane daha furamazsun artuk
+ fururum
- furamazsun
+ fururum
- furamazsun, kesin kavga çıkar
+ çıkmaz, fururum
- furamazsun, var misun iddiaya 50 lirasuna
+ varım

temel yine yaradana sığınıp, patlatmış adamın kafasına bi tane, adamın geri dönmesini beklemeden girmiş hemen lafa bu sefer:
- ula hasan, şakayi pırak daa
+ ulan git başımdan bela mısın nesin? hasan değilim ben
- hasansın daa
+ değilim
- cöster da kimliğunu

adam çıkarmış kimliğini göstermiş, temel bakmış, mahçup olmuş gibi yapmış:
- uşağum çok afedersun daa, çok özür dileyrum, sen seyret filminu, kusuruma pakma cidden.

adam önüne dönmüş, temel almış 50 lirasını. film bitmiş. dışarı çıkmışlar. dursun bir bakmış kel kafalı adam önlerinde yürüyor. parasını kurtarmak için:
- ula temel, sen pu adamin gafasina pi tane daha furamazsun
+ fururum
- herif de seni furur
+ furamaz, var misun daha iddiasına? 100 lirasına
- varım daa

temel, adamın arkasına yaklaşmış, yaradana sığınıp bir tane daha çıkarmış, bütün cadde inlemiş.
- ula hasan, az önce sinemada pi uşak gördüm, aynı sana penzeydi.