bugün

gayet sigindirik bi konuyu haberlerştirme hevesinde olan sığır bi muhabirin sığırca bi sorusuna verilen sığırca cevabın bünyelerde oluşturduğu sığırca bi tepkidir.

+efenim, lüxemburgda* kokoreç insan sağlığına zararlı diye yasaklanmış. ne düşünüyosunuz bu konuda

-ııı bence yasaklanmamalıydı, her ülke kokoreçi tatmalı bence, hayatta böyle şeyler olmamalı, tadı gayet güzel bence, burdan sizin vasıtanızla almanyadaki halamlara nanik yapmak istiyorum, hem ayrıca artiz ne arar la bazarda.
-Efendim herkes
- Herkes Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi
-Bu insanlarla birlikte
-Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi Tabi
-Teşekkür ederim.
-Ben teşekür ederim tabi tabi.
"çoh güzel de oldu. çoh güzel iyi oldu tamammı. şimdi meselam türban olayını çok garıştırdılar. ha aralarında bi fark galdı. o fargınan çok güzel oldu. meselam herkesin hayatına kimse garışamaz .ha nasıl garışamaz. ben bu şekıl geynirim. bu bayan şu şekıl geynir. şu şu şekıl geyinir. ha hiç gimse gimseye garışmaya bi hakkı yok. özgulüğü bidir .ha başörtü, kurban olduğum yaresulallahtan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. yani eyyorlamam bu kadar. hadi hayırlı işler."
hareketli bir muhabir ile karşılaşıldığı durumda ne yapacağını şaşıran kişidir bu.

-hoooop şimdi sokaktakilere soracağız. dünya yuvarlak olmasaydı hangi şekilde olmasını isterdiniz diye. bakalım bakalım. siz.
+ben?
-evet evet siz. gelin yanıma şöyle.
+buyrun? (suç işlemiş 10 yaşındaki çocuk psikoloji taşır bu kişi)
-dünya yuvarlak olmasaydı hangi şekilde olmasını isterdiniz. (bu arada hoplar zıplar muhabir)
+ımm. üçgen.
-neden üçgen olmasını isterdiniz?
+ne bileyim aklıma o geldi. gidebilirmiyim ben??
-durun durun bir soru daha.
+tamam sor hadi. (içten içe allah belanı versin diye geçirir)
-futbol topu neden yuvarlaktır?
+oğlum sürekli yuvarlak kelimesi geçen sorular soruyorsun ne ayaksın sen?
-tesadüf. cevap alsam?
+yürü git lan ordan. top. havası kaçmış top seni. yamuk yumuk zıplıyosun 2 saattir.
(bkz: herkesin bir popisi vardır)
ayrıca (bkz: bu saçmalığa lütfen hep birlikte gülelim)