bugün

modernlikte çığır açmıştır. utanması arlanması yoktur. daha da kötüsü zırt pırt sevgili değiştirdiği için aynı eylemi birden çok erkekle yapar. sorsan namusludur. görüldüğü yerde recm edilmelidir. tipik bir izmirli kızdır.
tilkinin kırk hikayesi varmış. kırkı da tavuk üstüne atasözünü hatırlatan saçma başlık. bıkmadınız mı yok izmirli, yok yiyişen... hikayenin içeriğine kürt, kemoş, şakirt de eklersen hepimizin başı göğe erer. bi gün de bir şey katın şu sözlüğe ya!
ege bölgesinden soğuma nedenidir. izmir'e has bir kız değildir bu. muğla, denizli, aydın, izmir. bu 4 şehirde sosyal yapı bu tip kızların türemesine elverişlidir. trollük etmiyorum lan, vallahi!

edit: bebeğim eksini de bas tabii, ama bastıktan sonra da gel iki kelam edelim yahu! tribün kalabalığından olma.
edit2: söylemeyi unuttum. sokakta yiyişenlerden kasıt sadece ege'nin tipik gevşek kızları değildir. türbanlısı, gevşeği, irkini, hatta erkekler de dahildir. benim barnak bastığım nokta kişi değil, eylem.
barın ortasında sikişen alanyalı modern erkekten daha düzgün bir insandır.
sevişmede,sexte devrim yapıldığının kanıtıdır bu kız.
o kızlardan biriyle yiyişmiş, sonrada tekmeyi yemiş yazarların göt acısıyla açtığı başlıktır.

not yazmazsam çatlarım notu: izmirli değilim ama birilerinin namus kelimesini abuk sabuk cümlelerde kullanmasına katlanamıyorum. namus öyle kolay kazanılıp kaybedilen bir şey mi lan. bugün tüm işi gücü bıraktın, derdin tasan kalmadı da, izmirli kızları mı konuşmaya karar verdin. sana ne! sana ne! trollüğünüze sıçayım. trollüğün bile şerefi kalmamış.
biraz dekolte giymiş bir kıza hadi onu da geçtim sokakta gördüğü her kıza edepsizce laf atan sığırlardan yeğdir.
(bkz: kaçın troll)
izmirli kızlara laf atıp, izmirli kızları görünce ağzının içine düşen erkek.
(bkz: bir rus değil)
Sayıları kadıköy sahildeki kayalıklarda sevişen türbanlı kız sayısının oldukça altında olan kız modelidir. Adı geçen kayalıklarda merak edenler için her gün akşama doğru kızlarımız canlı sevişmektedir. Kolasını, cipsini alan gelip izleyebilir.
izmirli kızlar kafar başınıza taş yağsındır.
Kiz kadar partneri olacak ibne de sucludur. Gidersin bara sinemaya vuslata erersin hadi sokak ortasinda vedalasma busesi de tamam ama yiysmek nedir la gormemis misin hoze mi sokuyon derdin ne senin.