bugün

Cannım benim deyip seversiniz süt verirsiniz sütü bir güzel içer ve tırmalar. Tip tip.

(bkz: kötü kedi şerafettin)
kendini korumak içindir. dışarıda tonla insan var, kimi geliyor tekme atıyor, kimi geliyor zevk için bıçaklıyor, kimi geliyor tiner döküp yakıyor. hayvanlar da paranoyak olmuş ne yapsınlar?

öyle bir hayatınız olduğunu düşünsenize, sürekli bir tehlike halindesiniz.
bırakın tırmalamayı, pompalıyı çekip katliam yaparsınız.
bir ay boyunca aşı olmak için kuduz tedavi merkezinin yolunu tutmaya neden olabilir.
tırmaladığı kişiden bir şeyden dolayı gıcık kapmıştır.
gördüğü her sokak kedisini seven, bu uğurda tüm randevularına, yetişmesi gereken yerlere geç kalan, kedileri peşine takıp diyar diyar olmasa birkaç sokak gezen, piresine pisliğine aldırmadan kucağına alıp seven öpen biri olarak bugün başını okşamak suretiyle sevdiğim beyaz ruh hastası bir kedi tarafından tırmıklandım.

bu ilk tırmıklanışım değildi, bağışıklığım sağlam, acı eşiğim oldukça yüksektir ama bugünkü acıtmakla kalmadı, fena halde kabarttı, morarttı. sanki tırmıklamadı da şiş soktu içine, sonra da evirdi çevirdi. eve gelir gelmez sabunlu suyla yıkadım o bölgeyi, antiseptik krem sürdüm.
acilen aydınlatın lütfen , napılır başka?!!

edit: ne eksiliyorsunuz be?!!! ciddi bir şey sorduk, canımızın derdine düştük. canımın 2 kuruşluk değeri yok gözünüzde, size verdiğim emeklere yazık püüüğ.
tetanoz aşısı sn essy, geçmiş olsun .
3-4 sene önce kadıköyde bir mekanda severken tırmaladı aşı maşı bir ton uğraştık. Gerek yok o yüzden. Mama bırakıp uzaktan sevmek en iyisi.
Acil hastaneye kuduz asisi vurulmaya.