bugün

ne dediğini unutan insanlar için süper bir uygulamadır. pek çok zaman işe yarar.
aynı zamanda insanın başına bela da açabilecek olan hededir. sevgilinin, annenin, kızkardeşin okumasıyla başa iş açılabilir.
gizli klasör halinde saklanmalıdırlar.
senin benim gibi insanların klavyesinden çıkan verileri html dosyası olarak, genellikle belgelerim/sohbet günlüklerim yoluna arşivleyen live messenger plus şeysi.
kendin için çok faydalıdır.alkollü bir gece sonunda msn başına oturduysan ertesi gün en azından durumu toparlama şansın olabilir..
kız arkadaşınız varsa başınıza bela olabilr, demedi demeyin.
istenilirse plus'ın bu özelliği kapatılabilir. başa da bela açmaz.
açık kalması konusunda dikte eden bir kız arkadaşınız varsa, başınıza her türlü bela olur bu.. ah ah.
kinci insanların çok işine yarar. sen bana bir ay önce böyle söylemiştini ispat eder. güzeldir.
"senin dostluğuna güvenebilir miyim?"

* * *

bugün, şu saatte uyanık olmamı borçlu olduğum kişiyle* yaptığımız msn konuşmasının loglarını buldum az evvel yedek gmail adresimde... ki o tarihte benim gece gündüzüm şu şarkıyı dinleyerek 'bilenmek'le geçiyordu. o tavsiye etmişti bu şarkıyı gene bir msn konuşmasında. kendimi kanatmaktan, dikten dibe düşmekten, acıyı acı gibi yaşamaktan devasa bir keyif aldığım zamanlardı. şimdi, acının bile tadı yok. bulamaç her şey.

https://www.youtube.com/watch?v=c_e8fm6QLDs

*kızın zerre-i miskal suçu yok. her şey benim zihnimde oldu ve bitti. gerçi o zamandan bu zamana süregelen derin yaralara ne diyeceğiz, kendi kendimi kanırttığım zamanlardan gelen yaralar... senaryo, yönetim, kurgu, ses, müzik her şey bana ait. bütün filmi tek başıma ortaya çıkardım. sonra da sinemanın orta yerine kurulup tütün içerek izledim.
güncel Önemli Başlıklar