bugün

öncelikle haber linkini verelim;

http://www.haberturk.com/...cat=200&dt=2009/12/05

nasıl bir beyindir o ki, tam o anda balkondaki şişe aklına gelip hatuna soktursun...

en sondaki "arkadaşları çiçek yolladı" cümlesi zaten insanı yarar, direkt göz önünde kahveden toplanıp, "ringo ringo şişeler" şarkısını söyleyerek gelen piç arkadaşlar belirir.

kahramının sanırım bundan sonra mahalledeki lakabı "ringo kamil" olacaktır.
16 cm'lik fanteziye kurban giden yurdum insanıdır. bilhassa haber sitesinde şişe boyutunun verilmesi yarılmalara sebep olmuştur.

edit: düzenleme.
-o şişeyi alır..
+ee ne yaparsın necla?
-götüne sokarım hilmi!
+...

+necla. fantazide biraz ileri gittik galiba.
(bkz: soğuk sokunuz)
(bkz: götüyle kapak açmak)
" umarım depozitosuzdur " şeklinde bir yorum vardır haberin altında.

seni sözlüğe davet ediyorum. hem bi çayımızı içersin, hemde biraz kendinden bahsedersin.
+hilmi abi geçmiş olsun! (ehehehe)
- gülmeyin lan amuha goyim
+hilmi abi sende az ibne değilmişsin. (huhahaha)
- siktirin gidin lan! (ühühühü)

+hilmi ağbi doğum günün kutlu olsun!
- sağolun gençler , oo hediyede almışız.
+tabi ağbi unuturmuyuz seni.(hahaha)
-lan?!
+nasıl ağbi beğendin mi dildo'nu titreşimli damarlı felan.. (zuhaha)
-hepinizin amuna koyiyim defolun gidin lan doğum günümden...(hemen denemek lazım)
'umarım depozitosuzdur' yorumu oturulan koltuktan düşmeye sebebiyet vermiştir.
(bkz: talihsiz) değildir o, ne tür bir sıfatı hakettiğini bulamadım ama, talihsiz değil...
Damacana ile fantezinin yanında silik kalan fantezidir

http://www.internethaber....292&interstitial=true
o da bir renk, heyecan arıyor.
(bkz: göt benim size giren ne) deme ihtimali yüksek adam...harbiden bize giren ne?

edit : eksileyen arkadaşım, sana neyin girebildiğini hayal edebiliyorum!
bir şehir efsanesine göre amuna balık sokup pullarından dolayı çıkaramayan ve de acil servise ambulansa gidip operasyonla balığı bulunduğu bölgeden çıkaran kadını getirdi aklıma...

tencereyle kapak farklı dünyalarda yaşıyorlarmış. bu ikilinin izdivacı ne güzel olurdu aslında.
(bkz: mutluluğa kapak aç)
(bkz: içiyorsa sebebi çok)
uzun müddet damacanadan su içemez olmuştuk. şimdide sodadan nefret ettirecek ibnemsigiller.
huşu içinde ölmeyi kafasına koymuş insancık.
(bkz: kendi elinle kocanı ibne yapmak)
(bkz: anal sekse davet anlamında soda ikram etmek)
o değilde haberle ilgili yorumlara bayıldım;

Misafir 05.12.2009 17:41

geçmiş olsun aslanım.

--------------------------------------------------------------------------------

Misafir 05.12.2009 17:32

adaçayı içtik

--------------------------------------------------------------------------------

Misafir 05.12.2009 17:29

o hissi iyi bilirim..

Misafir 05.12.2009 17:20

yine akp ,nin sucudur.

Misafir 05.12.2009 17:19

en büyük mersin

Misafir 05.12.2009 17:17

aziz yıldırım başkanım istifa.....

aslında uzun zaman önce damacanayla ilişkiye giren adamla bu soda şişesini makatına sokmaya çalışan adamı bir odada kilitleyeceksin bak sen neler oluyor.
karısının parmağından yeterince tatmin olmadığını düşündüğüm, daha kalın bişeyleri içinde hissetmek isteyendir. hedefi damacanadır.
fantezi yaptığı soda şişesinin markası büyük ihtimalle kuladır. kula sodalarının şişesi ince ve uzun olduğu için söyledim bunu. şişesi ince ve uzun olan yani göte girmesi daha kolay olan başka bir marka da olabilir. yok ben sarıkız olabileceğine ihtimal vermek istemiyorum.

http://www.eturkuaz.com/images/srkz.jpg

http://images.gittigidiyo...61/tn9/21617840_tn9_0.jpg
cinsel tercihini değiştirmiş olan zat...
üvey karısından daha sapıkça şeyler istemesi beklenen adamdır. veya adam değildir. * *
zaten ekonomisi yerle bir olmuş memleketimde soda ve meyveli soda satışlarını rekor seviyede düşürecek insandır. mesela ben sırf bu sapığın yüzünden uzun bir süre soda almayı düşünmüyorum efendim. sonra millet görür şişeyi elimde hakkımda neler düşünür. değil mi?

esefle kınıyorum seni, pis sapık!
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)