bugün

sürekli insanları arayıp beyfendiiiiii sınırsız inter fiiyatına d-samrt kanpanyamı vaar.

o kadar sinir bozucu ve tutarsızlar ki ne yaptıklarının kedileri bile farkın da değil.

mübarekler mit ile ortaklaşa mı çalışıyorlar nedir aradıkların da ;

mikrop beyfendi ile görüşecektim

soy adınız bu mu... evet

adresini bu mu... evet

ana adınız bu mu... evet

boyunuz bu mu... evet

köpeğiniz adı bu mu... evet

gördüğünüz gibi bütün bilgilerinize sahibiz isterseniz almayın artık havasındalar.

her gün istikrarlı bir şekil de arayıp satmaya çalıştılar neymiş 55 tl sınırsız internet ve d-samart,

50 gb adil kota kulanım hakkı

8 mb sınırsız internet

kablosuz modem

24 hd kanal ile 2 yıl sınırsız d-samart

lan tamam dedim gelin kurun.

bir gün oldu yok, iki gün oldu yok, üç gün oldu yok ne gelen var ne giden, aradım kardeşim gelmiyor iptal edin ben ttnet ile çalışmaya devam edeceğim tamam beyfendi dediler. aradan yarım saat geçmeden kuruluma geldiler.

kurulum yapılıyor el kadar cihaz bu ne d-samrt abi, hd mi bu ? yok abi normal

hemen çağrı merkezini aradım kardeşim hd dediniz hmı geldi bu ne dir bu durum? beyfendi aylık bi 10 lria daha verirseniz hd kanalarımızdan faydalana biliyorsunuz,

hani hd kanallar da içindeydi... ! yanlışlık olmuş..

neyse ona da tamam dedikten sonra.. 3 gün de netin bağlanmasını bekledim baktım nette bağlanmıyor aradım iptal ettim iptal etmek için de 2 gün uğraştım ısrarla arayarak, aldım adresi ellerimle teslim ettim.

şimdi asıl konu iptal etmeme rağmen sürekli arayıp beyfeeendiiii kanpayımız vaaaar 55 tl onu kapatıyorum

aynı d-samart.. beyfeeeendiii kanpayımız var 59 tl onu kapatıyorum

beyfeeeendii kanpayımız var 63 tl

d-samart kime ne kadar geçirirse anlayışı içersin de tuttuğunu sikmeye çalışıyor.

bu kadar adi, bu kadar dolandırıcı, bu kadar haysiyetsiz firma görmedim ben arkadaş. sikmeye çalışıyorsun madem tutarlı ol herkesi aynı miktarda sikmeye çalış ya da sikeceksin kimi kaç kere sikmeye çalıştığını bil.

işin komik yanı sözlükten bir yazar arkadaşımız smile intenrt hakkın da bir sayfa yazı yazmıştı sakın almayın demişti bunu bilr bile ben de aldım ne oldu bir sayfa yazı ben de yazmış oldum.