bugün

Yalandan hiyaaayt diye atlayıp zıplayan adamların neyini izleyek gardaş.
Vaça vaça vaça arkeyoo tezahüratını hiç duymamış insandır.
Buyaka Buyaka remisteryo muydu öyle bir şarkısı vardı bir elemanın. Hatta kuzenim ilk konuşmasında boyoho boyoho romistero diyordu. Çocuk anne demedi lan.*
fake dövüş izlememiş yazardır. smackdown denilen şey tiyatrodan başka bir şey değil. orada normal olan hakeme vurma, maçın ortasında alakasız kişilerin dövüşe müdahil olması, sandalye, sopa, çekiç vb nesnelerin döüşte kullanılması gibi şeyleri başka dövüş müsabakalarında yaparsanız en iyi ihtimal o spordan men edilirsiniz en kötü ihtimal ise gözaltına alınırsınız.
619 denildiğinde aklına sayı değil maskeli bir adam olan reymisteriyo geliyordur.
Uzun ve siyah giyimli bir adam görünce undertaker aklına geliyor ve tebessüm ediyordur.
Kendimden biliyorum, evet.
Ben izlemedim. Lan o yaşımda diğer çocuklara bu tiyatro diyordum inanmıyorlardı mk malları.
smackdown çocukluğumuzun mihenk taşlarından biridir,izlemeyen de şimdiden izlesin.
Çocukken severek izlediğim olaydır. Ancak o zaman bile çocuk aklımla anlamıştım mantıksız bi durum olduğunu. O sandalyeler uçmalar saçma vuruşlar ve kan akmaması falan filan.