bugün

az sayıda yaptığım denek üzerindeki incelemeler bu acı sonuç ile karşılaşmama vesile oldu!

evet stüdyo tipi dairemin yaz rehavetinden kurtulmak ve biraz da d vitamini ile buluşmak için yazlık bir beldeye attım kendimi! entel makalelerimden uzaklaşmış olmanın verdiği burukluk ve örselenmişliği denize girerek atmaya karar vermiştim üzerinden! sosyalleşme taraftarı, insan ilişkilerinde başarılı ve prezentabl bir insan olmamdan mütevellit hemen sohbete girdim üç beş kişi ile...

sohbet gittikçe koyulaşıyordu ki, slip mayolu bu arkadaşların birer pasif ibne olduğu gerçeği ile yüzleştim birden. alkol damarla bütünleştikçe ağızları yamuluyor, boyunlarını kırıyorlardı. ertesi gün özellikle tezimi doğrulamak istercesine tanıştığım üç slip mayolu gençte de aynı semptomlar baş gösterdi! artık emindim...

slip mayo giyen erkeklerin anüslerindeki acı öyle derin oluyordu ki, normal mayo şort ile denize girseler bu gençleri çektikleri acıdan yüzlerindeki ifade değişikliği ile kolayca tanıyabilirsiniz. makat deliğine nüfus eden tuzlu deniz kumu ve paçadan giren yosunlar acılarını ikiye katlamasın hesabı slip mayo giyiyorlardı bunlar!

plajda slip mayo giyen erkekten uzak durun nitekim...
on numara bir tanım olarak; aha da işte on numara tespit.
slip mayo giyen erkeklerden canı yanmı$ ki$i söylemi. tecrübeyle sabit belli ki.
ayrıca;

(bkz: tespite gel)
(bkz: 2 vitese tak daha rahat vurdurur)
(bkz: boktan karakter tahlili yapmak)
annesi sinkaf edilen küçük emrahın slip mayo içerisindeki nari alço'ya gözyaşları içinde söylediği söz.
aynı şekilde vurmaya da meyili olabilendir bu adam.

(bkz: vurdurmak)

(bkz: sığlaşıyorum mütemadiyen)
gözün gönlün açılsın diye gittiğin plajda, gözünü gönlünü kapatmana neden olurlar hele hele bazı dedeler vardır ki ibretliktir.
ilginç. olimpiyatlarda 1 tane bile şort mayolu erkek görmedim. neden acaba?