bugün

Rahatlık ve konfor skechers. Artık görüntü ve estetik olarak da skechers. Kendilerini geliştiriyorlar.
skechers iyi ama çok pahalı ve en fazla 1 sene giyebilirsin. o yüzden görece daha ucuza new balance alıp 1 sene giymek daha mantıklı.

şimdi baktım ikisi de ateş pahası. eks eks kinetix alın daha iyi nasıl olsa 1 yıldan fazlasını göremeyeceksiniz.
Her iki markadan da sadece bir çift ayakkabım var; değerlendirme yapacak kadar yetkin olmasam bile rahatlıkla skechers çok daha iyi diyebilirim.

Nb’nin klasik modellerinden var, skechersin ise d’lites modeline sahibim.
Daha rahat olan, daha konforlu olan kesinlikle memory Foam tabanı ile skechers.
2 katı kadar fiyat farkı olabilir ama bence bu iki marka arasında bu fiyat farkına değer diye düşünüyorum.
Tasarım olarak da bence skechers çok daha iyi.

En az 20 çift spor ayakkabım vardır. Ayak numaram küçük olduğu için kendime uygun ayakkabı bulduğum an alırım, alırdım.. Adidas, Nike, converse ağırlıklı ayakkabılarım. Tüm bunların içinden önerdiğim ayakkabı Nike air huarache. Çok rahat ve hafif.
Air force 1 özel serisini ve air max kullandım, birden fazla süperstar kullandım, Nike’ın Pegasusunu, tiger mexico denedim ama bu ayakkabıda olanı bulamadım.
Denk geldikçe başka renklerini alacağım. Tavsiyem huarache.
New balance hiç giymedim skechers arkadaşın tavsiyesiyle rahat diye almıştım lakin hicbir numarası yok daha da almam kimseye de tavsiye etmem.