bugün

aşık olan için acı verici bir durumdur. diğer taraf içinse gereksiz ve yoğun ilginin sonucudur.
(bkz: kaçan kovalanır)
Sizin ona aşık olmadığınızın göstergesidir.
aşık olmayana gidip, yatağına girip, 1 hafta sonra tekme yemektir. revadır, reva.
başıma gelen talihsiz olay. halbuki şeker gibi biriyim neden sıkıldı ki.
aslına bakılırsa bazen aşık olandan çok aşık olunana daha üzücü gelen durum. kişi insanları kırmayı hiç sevmeyen bir tipse benim gibi; ona aşık olan kişiyi kırmamak için ne yapacağını bir türlü bulamaz, işin içinden çıkamaz, ilişki kurar/sürdür ve iyi bok yer...
aşkı bebe oyuncağı yapanların işi. aşk değil o, vakit ölürmek.

aşık diyorsun yahu aşık!

aşık ne demek?

gözünün içine bakıyor demek,
bir kez sesini duymayagörsün, heyecandan eli ayağı dolaşıyor demek.
seni senden daha çok tanıyor, sen pervasızca nefes alıp verirken soluğunun sıcaklığının hayalleriyle yaşıyor demek.

aşık adam demek, senin için yaşıyor demek. insan hiç 2. canından sıkılır mı?
Yaşadığım berbat ötesi durum. Heleki evlenme hayalleri kuran kıza bu nasıl söylenir? Nalet olmasın.
Yaşamadığım ve yaşamak istediğim duygu benim için ütopyadır.
yeni çiçeklere kucak açma zamanı gelmiştir.
imkansız ulan. tabii eğer ben de ona aşıksam.
Olması mümkün olan durum. Iki kere yaşadım hatta. Yol yakinken açıklamam bu durumu çok mantıklı bir davranışti. Aslında daha yol uzamamisken sıkılmak çok garip. Kendimi çözemedim hala.
doğrudur. aşık olan insandan sıkılıp hayatını, züccaciye dükkanına girmiş fil gibi dağıtan insanları çekici bulursun. bu sana evrenin, seveni sikerler sikeni severler ve ya deveye diken insana siken yaranır sözlerini doğrulamasıdır.