bugün

bu yaşıma geldim yapmadığım bir şeydi. asla karşımdakinin çamını devirmez damarına basmazdım çünkü bu şekilde yetiştirildim. mütevazi ol. kendini beğenme, bilmişlik taslama dediler durdular. hep ailemin komşularımın hocalarımın istediği hanımefendi kızdım. lakin biraz önce bütün tabularımı yıktım çok da iyi yaptım değil mi. kendimi şuan nasıl iyi hissediyorum nasıl. sizlere anlatamam a dostlar. kendimi küçük şeytan gibi hissediyorum. heyecanımı paylaştığınız için teşekkür ederim. çok iyi geliyormuş hakikaten yahu abartmış olabilirim ama benim için farklı bir şeydi. sizde yapın kimseye minnet etmeyin nede olsa doğduk büyüdük öleceğiz kendi mutluluğu için yaşamalı insan. kendini nasıl iyi hissediyorsa onu yapmalı.
en sevdiğim eylem biçimidir. hiçbir savaş barış kadar tatmin etmez insanı. yanlış anlamayın onla barış istenildiği anlamına gelmez bu. barışarak onun yendiğinin göstergesidir.
karşıdaki insanı sinir etmenin bir başka yoludur, inanılmaz zevklidir.
Insana zevk veren bir başka konuda (hayır osbir değil) bir başkasının mutluluğunu paylaşmaktır.
Örn : sizinle hiç alakası olmayan düğün konvoyuna dek gelince korna çalarak eşlik etmek.