bugün

istersen biz çıkalım sen takıl sözlükte biraz tek başına...

kafa dinlersin...
yonetimce kisa sure icerisinde el atilmasi gerekilen konurdur.
Çok saçmadır.
Nereden çıkarıyorsunuz bunları!?
gündemde ülkenin geleceği için dönüm noktasında olduğumuz gerçeği varken, sol frame'de hava civadan söz edilmesini dileyen yazar istemi.
Her ne kadar Şuan sözlük çok keyifli olsa da aslında yapılması gerekendir.
gezi, ses kayitlari v.s gibi olaylarla hukumetin dusmeyecegini bilip boyle seylerle de zaman harcamak istemeyen yazar beyanidir.
(bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)*
saçma öneri.

siyaset başlıkları ayıklansın, futbol başlıkları ayıklansın, am göt meme başlıkları ayıklansın...

bırakın istediği gibi yazsın millet amk. zaten yeterince düzen içinde yaşıyorlar.

rahatsızlık duyuyorsanız mouse imlecini istemediğiniz başlığın üzerinde 2 saniye beklettiğinizde başlığın sağında beliren çarpı işaretine basarak o başlıktan ebediyen kurtulabilirsiniz.
ayıklanmamasını diliyorum. bugün önemli bir gündür.

ayrıca yeni tasarımı bilmiyorum kullanmadım fakat eski tasarımda başlıkların sonunda "x" işareti var. ona basınca gidiyor bir daha da gelmiyor diye biliyorum. hani beyinde iki hücre daha çalıştırıp yapılabilir. zor bir şey değil.
Ayıklanmasın, konuşulsun diye temenni edilendir.
Siyasi başlıklar ayıklansın da, uyumaya ve uyutulmaya devam mı edelim? sorusunu akla getirendir.
Ayıklanması gereken bir şey var ise, o da siyasette ki, princin taşlarıdır.
Ayıkla princin taşını!!!
Chp li iftiracı saldırgan sığırlar yüzünden içten geçendir.
Haberlerde zaten yayınlanmıyor bu konular. Ülkenin geleceği söz konusu ben mesela çoğu şeyi burdan öğreniyorum. Hem fikirlerimizi burada da belirtemiceksek duvarlara mı anlatalım ne yapalım yani?

Konuşun efendim ben destekliyorum sizi okuyup oyluyorum.
Buradan da görüşlerimizi saklarsak ne yapacağız acaba? Kimse ülkeyi kalkindirma ya da iktidari düşürme derdinde değil (öyle olsa her halukarda desteklerim) insanlar dolmuş artik içindekileri anlayacak yer ariyorlar ve sözlük bunun için çok uygun. Fikirler de kisitlanirsa ne anlami kalir ki insanligin? Bugün ilk dega çatır çatır burada fikirler yerini buluyor. Bu ülke hep bastirildi zaten, rahat birakin şu milleti de anlatsinlar..
Ülke böyle çalkalanırken hele de acaba benden çalıyorlar mı, bu devlet ne yapıyor diye merak etmeyen geyik yapmak isteyen yazarın ricası.
he amk he denilecek olan öneri. sözlük olm burası o ayıklansın bu ayıklansınla olmaz bu işler.
Ülke gundemini önemsemek kötü bişey değildir. Tam tersine al sen bu tip başlıkları kaldır sol frameinden yaz alakasız bi başlığa ne ilgi görür ne bişey.

Biz de sürekli siyaset tartışması sevmiyoruz ama bu kadar da geniş umursamaz olunmaz.
desteklenesidir.
Nedenini anlayamadigim sacma kampanya.
Ibibigini otturen kiz, simsarlari cikcikleten fenerbahce taraftari minvalinda basliklarin cirit attigi sozlukte siyasi tartismanin 1 tik mesafeden 2 tik mesafeye gidecek olmasi kime nasil bir katki saglayacak ?
Kabul edilirse sozlugun daha cesitli bolumlere ayrilmasi gerektigini de kabul edecekleri oneri. Sex, yasam, ekonomi, troll, sansur gibi koseler olsun gazete okur gibi okuyalim.
siyasi başlıkların günahını merak ettiren öneri. öyle kıytırık başlıklar varken iki tane siyasi başlığı da görmeyecek hale gelerek tamamen mi kör olsun türk ergeni.