bugün

uluday ne lan. harbiden merak ettim şimdi bak.
arasıra başlık açmak isterken gördüğüm ve bugüne kadar bir anlam veremediğim sözlük uyarısıdır..
"yobazla yobaz olmak" diye ukte girmeye çalışırken karşıma çıkan uyarı. şansımı denemek istiyorum diyerek başlık açma izni verilmesine rağmen biri bunu doldursun seçeneği verilmiyor.
sözlüğün gizli reklam kokan hareketlerinden biri olabilir.
her konuda açılabilecek bir başlık olduğu gibi bu konular da da başlık açılabilir, yazı yazılabilir ve açılmalı,

yazılmalıdır da.

(#18715283) (bkz: disturbing)

(#18275685) (bkz: diken bey)

(#18715362) (bkz: the barz)

(#18703575) (bkz: 34prometheus)

yazmayın kardeşim. bir kaç tanesiniz zaten. yönetim de sizi azınlıksınız diye atmıyor sözlükten zaten.

siz ne sandınız. yazılarınız okunuyor ve beğeniliyor mu?

yada okundu diyelim, sınav yapıyor musunuz? ne kadar anlaşılmış diye.-yok.

o zaman biz bize yazalım biz bize okuyalım, ne yapalım. öğrenmek isteyen veya yorum

yapmak isteyen 3 kelime birleştirerek bir cümle kurabilirler sanırım.

yeni sistemde cümle kurmayı öğretiyorlar mı bilmiyorum!

edit: maalesef yeni sistemde cümle kurmayı öğretemedikleri gibi medeni cesareti de ellerinden alınmış

gençlerimizin, eksi diye bir şeye basıyor geçiyor. nerede bunun ön sevişmesi?
komik bir uyarı.

siyasi başlık açmıyoruz öyle mi ?

iyi bende buraya yazayım bari.

dikkatimi çeken bir olay oldu.

başlık şuydu : 80 öncesi ülkücülerin ak partili olması vs 80 öncesi solcuların kürtçü ( hdp bdp falan filan ) olması.

solculardan apo'yu ve kürkçü'yü biliyoruz. daha da çevermizde varlar.

ülkücü olarak ak partili bir sürü insanı sayabiliriz. buna eskiden bu olayların içinde bulunan akrabalarımı örnek verebilirim.

bu insanlar 80 öncesinde birbirlerini öldürürken şimdi kanka oldular.

bu da benim dikkatimi çekti birazcık.

eğer siyasi bir yazı olarak değerlendirilirse gerçekten sözlüğün seviyesinden şüphe edeceğim.

saygılar sevgiler.